Лубенська спеціалізована школа № 6

 
Ласкаво просимо на офіційний сайт | Welcome to the official site

Оголошення

 

 Територія обслуговування:


вул. Вишневецьких

вул. Першотравнева

вул. Монастирська

вул. Ботанічна

вул. Свободи

вул. Щелканова

вул. П.Лубенського

вул. Грушевського 

 

Набір до 1-го класу

на 2021-2022н.р.

проводитиметься

з 20.04.21 по 31.05.21 

Водаква
22.12.2011 Підсумкова зустріч переможців проекту польсько-української фундації PAUCI Надрукувати Надіслати електронною поштою

22 грудня у м. Києві  відбулася підсумкова зустріч у рамках проекту «Створення осередків екологічної освіти в школах України». Відкрили цей захід Вячеслав Гусєв та Святослав Павлюк, які є представниками Фундації ПАУСІ. Вони в інтерактивній формі презентували сучасний стан екології, показали ряд проблем, з якими зіткнулося людство через своє безвідповідальне ставлення до багатств природи й наголосили на важливості та необхідності використання нових технологій та альтернативних джерел енергії.

          Сергій Решетов, представник Посольства США в Україні, нагородив дипломами школи, які стали переможцями цього проекту. Як повідомила Анастасія Попсуй, ще одна представниця Фундації ПАУСІ, найважчим завданням було обирати найкращих. З 260 заявок вони мусили обрати лише 10. Після оцінки всіх заходів що були проведені цими школами вони визначили чотирьох фіналістів цього проекту. Ними стали: наше славнозвісне місто Лубни, а також м. Черкаси, м. Ладижин та с. Почетне.

          Потім я як мер нашої школи з надзвичайним ентузіазмом та творчим запалом презентував присутнім  усі заходи, які проводилися в рамках програми «Збережи воду – врятуй планету». Потім були не менш цікаві виступи інших шкіл-переможців. Розповідали багато, та найбільше запам’яталися: екологічні календарі, проект «Екодолина», який коштував для Черкаської школи 13000! грн. та ідея використання в школах роздільних контейнерів для сміття. Заключна частина нашої зустрічі була для мене та й для всіх найкориснішою та найприємнішою.

          Найкориснішою, тому що Вячеслав Гусєв показав презентацію про Технічний стан шкільних будівель за результатами тепловізійної зйомки. Він показав ті частини приміщень, через які втрачається найбільше тепла, а найголовніше – дав практичні поради, як значно зекономити витрати на опалення, як зробити так, щоб «кліматичні умови» класу забезпечували комфортне навчання учнів, розповів, яким чином потрібно проводити утеплення будівель і які вікна потрібно встановлювати для того, щоб було не лише «гарно», але й «корисно».

           А найприємнішою, тому що 4 школам-фіналістам, серед яких і наша, вручили «міні-метеостанції» (прилад, що відображає всі кліматичні показники й виводить їх на комп’ютер). Так що тепер ми можемо робити комплексні дослідження погоди, робити статистику й складати власні метеорологічні прогнози!

Коротич Євген, учень 11-Д класу

 
Підсумки проекту - для ЗМІ Надрукувати Надіслати електронною поштою

Виконаною роботою члени волонтерського загону поділилися з міською пресою. У шкільному РІМЦі відбулася зустріч з представниками ЗМІ.  Про важливість піднятої проблеми тривала змістовна доповідь школярів, яка підкріплювалася учнівськими презентаціями.

Image

 Усіх присутніх представників міських гзет "Вісник", "Лубенщина" детально ознайомлено з ходом, результатами та прогнозованими наслідками проекту.

Image 

 
Прес-центр волонтерського загону Надрукувати Надіслати електронною поштою

Усі події, що відбувалися в рамках проекту, були відзняті на фото- та відеокамери, висвітлювалися на шкільному сайті та оголошувалися через радіогазети. Оперативна й злагоджена робота здійснювалася завдяки активним, небайдужим, мобільним членам прес-центру волонтерського загону. 

Image

 Тіщук Юлія - відеооператор

Павельчук Анна - фотокореспондент

Деркач Діана -  кореспондент

Семидоцька Олександра - кореспондент 

Базалійська Ірина - радіожурналіст

Власенко Юлія -  радіожурналіст

Пузаткова Інна - репортер 

Калинчій Дарина -  репортер

 

 
Робота нашого загону - для жителів міста Надрукувати Надіслати електронною поштою

Протягом проекту члени волонтерського загону працювали не лише з учнями свого навчального закладу й інших шкіл, а й поширювали тему важливості збереження води серед жителів міста Лубни. У місцях великої зосередженості населення тривала трянсляція агітаційних відеороликів, виготовлених силами колективу нашої школи в ході проекту. 

Image

Завдання - проінформувати громадськість міста про проведення в спеціалізованій школі №6 екологічної акції та закликати жителів Лубен долучитися до неї.  Нам вдалося показати наші відеороботи на екранах у восьми точках: найбільших супермаркетах ("Київський", "Фуршет"), авто- та залізничному вокзалах.

Image 

Упевнені:  тепер більше людей замислиться про важливість проблеми, піднятої нами, та вживатиме конкретних заходів щодо збереження питної води.

 

 

 
14.10.2011 Тематична дискотека Надрукувати Надіслати електронною поштою

Останнім заходом в рамках проекту стала тематична дискотека для учнів 8-11 класів. Обов'язкова умова - наявність синього та  білого кольорів у елементах одягу. 

Image

Розпочалася  дискотека із запального виступу "Аквалангу". Згодом на всіх присутніх чекала цікава та захоплююча програма.

Image 

Новинкою під час проведення дискотеки стала демонстрація учнівських презентацій про важливість води для життя людей.

Image 

Бажаючі могли взяти участь у різноманітних конкурсах, що проводилися організацією "Твій світ"

Image 

Image 

та шкільною мерією.

Image 

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 9 з 20

Авторизація


Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

Погода


[+]
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • blue color
  • green color