Лубенська спеціалізована школа № 6

 
Ласкаво просимо на офіційний сайт | Welcome to the official site

Оголошення

   Вітаємо з початком

 навчань після канікул!

Цікавих уроків, позитивних

вражень, яскравих емоцій!!!

Головна arrow Новини arrow 17.03.2016 Підсумки олімпіад у початковій школі
17.03.2016 Підсумки олімпіад у початковій школі Надрукувати Надіслати електронною поштою
Серед ключових компетентностей, які формуються в учнів початкової школи, вагоме місце займає компетентність – уміння вчитися. Вона формується безпосередньо як під час навчального процесу, так і через організацію позакласної роботи. Ефективним видом позакласної роботи  в початковій школі є олімпіади.
Цього року учні третіх та четвертих класів мали змогу продемонструвати свої знання, уміння та навички з математики та української мови.
Завдання, запропоновані юним розумникам, не обмежувалися лише шкільною програмою, але й містили матеріал, який надає  свободу мисленню учнів, використовуючи їхні природні здібності. 
Наполегливо  працюючи над завданнями, діти показали глибину знань із улюблених предметів та продемонстрували  високий рівень підготовки, сформованості навчальних вмінь та ерудованість.
Вітаємо наших переможців та їхніх учителів.
                                             Українська мова:
3 класи: І місце – Бондаренко Анастасія, 3-А клас (учитель Павлова О.В.)
                               Чигріна Ольга, 3-А клас (учитель Павлова О.В.)
              ІІ місце – Зінченко Анна, 3-А клас (учитель Павлова О.В.)
             ІІІ місце – Баулін Дмитро, 3-В клас (учитель Шевченко Л.М.)
                               Банков Богдан - 3-С клас (учитель Сластнікова О.Г.)
Image 
4 класи: І місце - Андрущенко Софія, 4-В клас (учитель Лоташ О.А.)
                              Кладовіков Дмитро, 4-В клас (учитель Лоташ О.А.)
             ІІ місце – Яресько Юлія, 4-С клас (учитель Лябах О.О.)
                             Лемчук Анна, 4-А клас (учитель Козіна С.І.)
            ІІІ місце – Уперечкіна Анастасія, 4-В клас (учитель Лоташ О.А.)
                             Міщенко Софія, 4-В клас (учитель Лоташ О.А.)
 Image
Математика:
3 класи: І місце – Баулін Дмитро, 3-В клас (учитель Шевченко Л.М.)
               ІІ місце – Неменущий Давид, 3-В клас (учитель Шевченко Л.М.)
                                Чигріна Ольга, 3-А клас (учитель Павлова О.В.)
               ІІІ місце – Носко Анастасія, 3-С клас (учитель Сластнікова О.Г.)
                                Кіян Софія, 3-В клас (учитель Шевченко Л.М.)
Image 
4 класи: І місце - Андрущенко Софія, 4-В клас (учитель Лоташ О.А.)
               ІІ місце – Кладовіков Дмитро, 4-В клас (учитель Лоташ О.А.)
                               Литвак Андрій, 4-А клас (учитель Козіна С.І.)
              ІІІ місце – Лемчук Анна, (учитель Козіна С.І.)
Image 
 

Авторизація






Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

Погода


[+]
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • blue color
  • green color