Лубенська спеціалізована школа № 6

 
Ласкаво просимо на офіційний сайт | Welcome to the official site

Оголошення

       Щопонеділка

 заняття розпочинаються

  шкільним випуском

   теленовин о 7.45

   Не запізнюйтеся!!!

   

Головна arrow Шкільна книга рекордів arrow Олімпійська надія arrow РЕЗУЛЬТАТИ участі в ІІІ (обласному ) етапі Всеукраїнських предметних олімпіад 2015-2016 н. р.
РЕЗУЛЬТАТИ участі в ІІІ (обласному ) етапі Всеукраїнських предметних олімпіад 2015-2016 н. р. Надрукувати Надіслати електронною поштою

 

ПІБ учня

Клас

Місце

Учитель

1

математика

Смагіна Марія Антонівна

8-В

ІІ

Коршак Т.В.

2

 

Олійник Марія

 Сергіївна

8-В

ІІ

Коршак Т.В.

3

 

Стеценко Анна Вадимівна

9-В

ІІІ

Улітько В.О.

4

 

Афонін Антон Олександрович

10-В

ІІ

Коршак Т.В.

5

 

Обмок Софія

 Вадимівна

10-В

ІІ

Коршак Т.В.

6

 

Томко Марина Василівна

11-В

ІІ

Коршак Т.В.

7

 

Стеценко Анастасія Вадимівна

11-В

ІІІ

Коршак Т.В.

Image

8

Німецька мова

Сівкова Крістіна Дмитрівна

9-В

ІІІ

Нагорна Н.В.

Image

9

Хімія

Олійник Марія

 Сергіївна

8-В

ІІІ

Шевченко Л.П.

Image

10

Економіка

Стеценко Анастасія Вадимівна

11-В

ІІ

Ворожбит Н.М.

11

 

Афонін Антон Олександрович

10-В

ІІІ

Ворожбит Н.М.

12

 

Желудов Костянтин

11-В

ІІІ

Ворожбит Н.М.

{mosim

 

13

Українська мова

Афонін Антон Олександрович

10-В

ІІІ

Носенко Л.В.

Image

14

Англійська мова

Сівкова Крістіна Дмитрівна

9-В

ІІІ

Мішкова Н.А.

15

 

Беленко Юлія Олександрівна

9-В

ІІІ

Мішкова Н.А.

16

 

Ірклієнко Олена Олегівна

9-А

ІІІ

Демянченко Л.В.

17

 

Васик Валерія Вікторівна

10-А

ІІ

Хомчак В.І.

18

 

Порада Віталіна Ігорівна

11-В

ІІ

Мішкова Н.А.

Image

19

Біологія

Чакубаш Катерина Володимирівна

8-В

ІІІ

Давиденко Т.Ф.

20

 

Піддубний Данило Костянтинович

9-А

І

Прозоровська О.Ф.

Image

21

Фізика

Смагіна Марія Анатолієвна

8-В

ІІІ

Реута Р.В.

22

 

Обмок Софія-Валентина Вадимівна

10-В

ІІІ

Деркач Л.А.

23

 

Томко Марина

Василівна

1І-В

ІІ

Деркач Л.А.

24

 

Стеценко Анастасія

Вадимівна

11-В

ІІІ

Деркач Л.А.

{mosim

25

астрономія

Стеценко Анастасія

Вадимівна

11-В

ІІІ

Деркач Л.А.

Image

 

26

географія

Сівкова Крістіна Дмитрівна

9-В

ІІІ

Литвих К.Г.

27

 

Афонін Антон Олександрович

10-В

ІІІ

Литвих К.Г.

Image

 

 

 

Авторизація






Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

Погода


[+]
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • blue color
  • green color