Лубенська спеціалізована школа № 6

 
Ласкаво просимо на офіційний сайт | Welcome to the official site

Оголошення

      До уваги батьків!!!

       Наказом №54 

     від 01.06.2018р. 

    зараховано 92 учні

        до 1 класу.

    Вільних місць немає.

Головна arrow Шкільна книга рекордів arrow Олімпійська надія arrow 04.04.2016 Підсумки шкільної олімпіади з англійської мови
04.04.2016 Підсумки шкільної олімпіади з англійської мови Надрукувати Надіслати електронною поштою
Вітаємо переможців та призерів шкільної олімпіади юних знавців англійської мови!
3клас
І місце  Данилко Єва- 3А
ІІ місце  Банков Богдан-3С,  Неминущий Давид-3В, Якуба Катерина 3С, Симоненко Євгенія 3В, Несен Олександра 3С, Кіян Софія 3В, Чигрина Ольга 3А, Голованова Дар’я 3В, Мартиненко Вікторія 3-А
ІІІ місце Хахам Катерина 3В, Зінченко Анна 3А, Терець Андрій 3А,Ступка Марія 3-А, Задорожний Богдан 3А, Розчупка Максим 3А, Рудь Владислав 3В, Пруднікова Ольга 3А, Безрода  Руслан 3В                 Image                                       
4клас
І місце  Куліш Даніелла 4А
ІІ місце  Терещук Михайло 4С, Маркарян Сергій 4В, Щербова Аріана 4А, Міщенко Софія 4В, Рудь Данило 4А, Литвак Андрій 4А
ІІІ місце Кладовіков Дмитро 4В,Прокопенко Юлія 4С, Потоцький Микита 4С, Андрущенко Софія 4В, Рєпік Андрій 4С,  Кочерга Тимофій 4В, Уперечкіна Анастасія 4В, Бондаренко Максим 4В, Лемчук Анна 4А
Image 
5клас
І місце  Парфенюк Анна 5А
І І місце  Михайленко Катерина 5В, Колбасенко Софія 5С, Клімочкіна Юліана 5А, Бондаренко Дмитро 5С, Децюра Діана 5В, Лучний Іван 5А, Бондар Марія 5А, Щербина Юлія 5А
ІІІ місце  Беленко Владислава 5А, Ступка Віктор 5С, Андрущик Марк 5А, Звонарьова Марія 5А, Трюхан Тетяна 5С, Сова Валерія 5В
Image
6клас
І місце  Німич Сніжана 6А
І І місце  Сидорчук Катерина 6С, Мельник Ігор 6А, Ананко Андрій 6В,  Моторна Ірина 6А, Тищенко Яна 6А, Яковенко Єлизавета 6С, Чирка Таміла 6В, Корнієнко Роман 6А
ІІІ місце  Кіяшко Альбіна 6В, Пожар Максим 6А, Сакалюк Іван 6С, Чеверда  Валентина 6В, Березова Дарина 6А, Таровик Антон 6С 
Image
7клас
І місце  Похвала Катерина 7С
ІІ місце  Гурт Марина 7В, Нікул Еліна 7С, Лук’яненко Ольга 7А, Андрєєва Анна 7В, Кочинян Шушана 7В
ІІІ  місце  Ріфі  Діана 7В,Тарасенко Юлія 7В,  Білик  Яна 7С, Піщенко Данило 7С,  Чемоданов Ілля 7А, Попова Марина 7С, Запорожець Михайло  7С,  Золоткова Юлія 7С            
 Image
та вчителів Брижко Н.О., Хомчак В.І., Семенець М.В., Бишевич Ю.С., Марченко Н.В., Сокирко Н.М., Козлову Л.М.,  Грицун Я.М., Похвалу І.О., Мішкову Н.А., Юхимчук С.М., Клюєву А.О., Корінь Л.П., Сивокінь О.С., які доклали чимало зусиль, готуючи учнів до олімпіади.                 
Так тримати!  Молодці!

 

Авторизація






Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

Погода


[+]
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • blue color
  • green color