Лубенська спеціалізована школа № 6

 
Ласкаво просимо на офіційний сайт | Welcome to the official site

Оголошення

Вітаємо з початком
нового 2019-2020 н.р.!!!
Яскравих вражень,
пізнавальних уроків,
захопливих подій!!! 
 

 

 

Головна arrow Новини arrow 08.04.2011 Здоров’я – класна річ, як не крути!
08.04.2011 Здоров’я – класна річ, як не крути! Надрукувати Надіслати електронною поштою

   

У сучасному суспільстві здоровому способу життя надається велике значення. Соціальна реклама, громадські організації та просто свідомі українці піднімають наболілі питання. На рівні шкіл діють різноманітні програми, метою яких є роз’яснювальна та агітаційна діяльність, спрямована на збереження здоров’я підлітків, вчасну профілактику шкідливих звичок, виховання.

Image 

  

 

У нашій школі питанню збереження та зміцнення здоров’я дітей надається велике значення. Особливо приємно, коли ця робота проводиться за принципом «рівний – рівному». У цьому році вперше наші старшокласники організували команду «ТУТ і ТАМ», яка взяла участь у обласному фестивалі «Молодь обирає здоров’я!», який відбувся в місті Полтаві 13 квітня. До команди увійшли: Ярмола Володимир (10-А), Лінєйкін Ілля (10-В), Антонов Микита (9-В), Даценко Олександр (9-С), Юхимчук Ольга (9-В), Таровик Лілія (8-А) та Тімохіна Анастасія (8-В).

 

Image  

 

У рамках програми фестивалю команди готували виступ, у якому пропагували здоровий спосіб життя, три плакати соціальної реклами та три фотографії . А Таровик Лілія вивчала теоретичні питання для участі у вікторині. До речі, ми пишаємося тим, що Ліля, учениця восьмого класу посіла друге місце в цьому конкурсі, набравши більше балів, ніж студенти медичних училищ!!!

Image  

 

Допомагали команді в підготовці вчителі, учні та навіть батьки. Особливу подяку висловлюємо вчителю малювання Андрієвській Л.М. та художницям Блєдних Катерині,  Лисенко Анні та Харченко Аліні (8-А)  за допомогу в оформленні плакатів, Надії Іщенко  за постановнику хореографічної композиції з парасольками, Таранець А.В. за організаційну допомогу, Лазареву С.І. за технічне обслуговування.

 

Лише завдяки спільним зусиллям та злагодженій роботі ми досягли високих результатів: посіли ІІІ місце серед 28 команд області! Це було зробити нелегко, адже нашими конкурентами були команди з училищ, технікумів, коледжів та Центрів естетичного виховання Кременчука та Полтави. Але ми впорались, за що я ще раз щиро вітаю свою команду! Ви – найкращі!

 

 

  

Керівник команди Юлія Нікул

 

Авторизація


Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

Погода


[+]
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • blue color
  • green color