Лубенська спеціалізована школа № 6

 
Ласкаво просимо на офіційний сайт | Welcome to the official site

Оголошення

   Вітаємо з початком

 навчань після канікул!

Цікавих уроків, позитивних

вражень, яскравих емоцій!!!

Головна arrow Шкільна книга рекордів arrow Олімпійська надія arrow РЕЗУЛЬТАТИ участі в ІІІ (обласному ) етапі Всеукраїнських предметних олімпіад 2016-2017 н. р.
РЕЗУЛЬТАТИ участі в ІІІ (обласному ) етапі Всеукраїнських предметних олімпіад 2016-2017 н. р. Надрукувати Надіслати електронною поштою

 

ПІБ учня

Клас

Місце

Вчитель

1

математика

Яковенко Єлизавета Володимирівна

7-С

І

Улітько В.О.

2

 

Федоровський Олександр Сергійович

8-С

ІІІ

Сімонькіна Г.П.

3

 

Смагіна Марія Антонівна

9-В

ІІ

Колесник Л.А.

4

 

Марініченко Марія Андріївна

10-В

ІІІ

Нехань О.Г

5

 

Афонін Антон Олександрович

11-В

ІІ

Коршак Т.В.

6

 

Обмок Софія

 Вадимівна

11-В

ІІІ

Коршак Т.В.

7

Німецька мова

Курасова Олександра

Сергіївна

9-С

ІІІ

Нагорна Н.В.

 

8

Історія

Жуль Олена Андріївна

8-С

ІІІ

Литвих К.Г.

9

 

Гребенюк Євгенія Петрівна

11-В

ІІ

Яковенко І.Ю.

 

10

Англійська мова

Токаренко Олексій Сергійович

9-А

ІІ

Пирогова Л.О.

11

 

Дружинець Едуард Олександрович

9-А

ІІ

Марченко Н.В.

12

 

Сівкова Крістіна Дмитрівна

10-А

ІІІ

Мішкова Н.А.

13

 

Беленко Юлія Олександрівна

10-А

ІІІ

Мішкова Н.А.

14

 

Трояновська Яна Олександрівна

10-А

ІІІ

Мішкова Н.А.

15

 

Максимюк Юлія Олегівна

10-В

ІІІ

Демянченко Л.В.

16

 

Ладатко Даря Ігорівна

11-В

ІІІ

Юхимчук С.М.

 

17

фізика

 

Смагіна Марія Антонівна

 

9-В

 

І

 

Реута Р.В.

18

 

Обмок Софія

 Вадимівна

11-В

ІІІ

Деркач Л.А.

 

19

біологія

Гребінник Олег Дмитрович

8-В

ІІ

Давиденко Т.Ф.

20

 

Горбань Владислав Олександрович

8-В

ІІІ

Давиденко Т.Ф.

21

 

Жуль Олена Андріївна

8-С

ІІІ

Давиденко Т.Ф.

22

 

Чакубаш Катерина Володимирівна

9-В

ІІ

Давиденко Т.Ф.

23

 

Матвієнко Ігор Олександрович

9-А

ІІІ

Давиденко Т.Ф.

24

 

Піддубний Данило Костянтинович

10-В

ІІ

Прозоровська О.Ф.

 

25

Українська мова та література

Сівкова Крістіна Дмитрівна

10-А

ІІІ

Кіріяк Л.М.

26

 

Афонін Антон Олександрович

11-В

ІІІ

Носенко Л.В.

 

27

Економіка

Марініченко Марія Андріївна

10-В

І

Ворожбит Н.М.

28

 

Пляшечник Владислав Анатолійович

10-В

ІІІ

Ворожбит Н.М.

29

 

СтеценкоАнна Вадимівна

10-В

ІІ

Ворожбит Н.М.

30

 

Афонін Антон Олександрович

11-В

ІІ

Ворожбит Н.М.

 

 

31

правознавство

Шостак Олександра Ігорівна

10-А

ІІІ

Шевченко М.М

32

географія

Радченко Владислав Вікторович

8-С

І

Соколовська О.П.

33

 

Петренко Андрій Андрійович

8-С

ІІ

Соколовська О.П

34

 

Андреєва Анна Володимирівна

8-В

ІІ

Соколовська О.П

35

 

Запорожець Михайло Юрійович

8-С

ІІ

Соколовська О.П

36

 

Сівкова Крістіна Дмитрівна

10-А

ІІІ

Литвих К.Г.

37

 

Афонін Антон Олександрович

11-В

ІІ

Литвих К.Г.

38

Інформаційні технологіїї

Федоровський Олександр

Сергійович

 

8-С

ІІ

Золоткова О. М.

39

 

Стеценко Анна Вадимівна

10-В

ІІІ

Золоткова О. М.

40

Хімія

Ріжко Володимир Олегович

8-В

ІІІ

Марченко О.В.

41

 

Олійник Марія Сергіївна

9-В

ІІІ

Марченко О.В.

 

 

 

 

Авторизація






Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

Погода


[+]
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • blue color
  • green color