Лубенська спеціалізована школа № 6

 
Ласкаво просимо на офіційний сайт | Welcome to the official site

Оголошення

      Щопонеділка

заняття розпочинаються

  випуском теленовин

        о 7.45.

    Не запізнюйтеся!!!

Головна arrow Шкільна книга рекордів arrow Наукове товариство "ДивоСвіт" arrow РЕЗУЛЬТАТИ участі в ІІ (обласному ) етапі Всеукраїнського конкурсу–захисту учнівських робіт МАН
РЕЗУЛЬТАТИ участі в ІІ (обласному ) етапі Всеукраїнського конкурсу–захисту учнівських робіт МАН Надрукувати Надіслати електронною поштою

Секція

ПІБ учня

Клас

Місце

Науковий керівник

1

Мистецтвознавство

Овдієнко Вікторія Валеріївна

11-В

І

АндрієвськаЛ.М

2

Інформатика

Стеценко Анна Вадимівна

10-В

І

Золоткова О.М.

3

Англійська мова

Беленко Юлія Олександрівна

10 -А

І

Мішкова Н.А.

4

Селекція та генетика

Піддубний Данило Костянтинович

10-В

І

Прозоровська О.М.

5

Безпека інформаційних та телекомунікаційних систем

 

Безрода Юлія Олегівна

10-В

ІІ

Золоткова О.М.

6

Мікроекономіка та макроекономіка

Афонін Антон Олександрович

11-В

ІІ

Ворожбит  Н.М.

7

Фінанси, грошовий обіг і кредит

Марініченко Марія Андріївна

10-В

ІІ

Ворожбит  Н.М.

8

Економічна теорія та історія економічної думки

Макаренко Вікторія

Юріївна

11-В

ІІІ

Ворожбит  Н.М.

9

Валеологія

Дрига Даря Ігорівна

9-В

ІІ

Давиденко Т.Ф.

10

Математика (прикладна математика та математичне моделювання)

Шамровська Поліна Михайлівна

10-В

ІІ

Нехань О.Г.

11

Математика (прикладна математика та математичне моделювання)

Обмок Софія Вадимівна

11-В

ІІІ

Коршак Т.В.

 

Всього переможців – 11

І місць – 4

ІІ  місць – 5

І ІІ місць – 2

 

10-В – 5 переможців

11-В – 4 переможці

10-А  - 1 переможець    

9-В -1 переможець 

 

Авторизація






Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

Погода


[+]
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • blue color
  • green color