Лубенська спеціалізована школа № 6

 
Ласкаво просимо на офіційний сайт | Welcome to the official site

Оголошення

      Щопонеділка

заняття розпочинаються

  випуском теленовин

        о 7.45.

    Не запізнюйтеся!!!

Головна arrow Шкільна книга рекордів arrow Олімпійська надія arrow Підсумки шкільної олімпіади з іноземних мов
Підсумки шкільної олімпіади з іноземних мов Надрукувати Надіслати електронною поштою
З 15 по 22 березня  було проведено шкільні олімпіади юних знавців англійської мови для учнів 3-7 класів та німецької мови для учнів 6-7 класів. Загальна кількість учасників 185 і 56 говорить про те, що учні люблять іноземні мови і старанно їх вивчають.
Цього року переможцями стали:
Англійська мова 
7 клас
І місце
Сидорчук Катерина 7-С
ІІ місце
Німич Сніжана  7-А
Манжос Володимир  7-С
Чеверда Валентина 7-В
Тищенко Яна 7-А
Чирка Таміла 7-В
ІІІ місце
Ананко Андрій 7-В
Карпенко Дар’я 7-С
Корнієнко Роман 7-А
Моторна Ірина 7-А
Мельник Ігор  7-А
Сакалюк Іван 7-С
Яковенко Єлизавета 7-С
Image 
6 клас
І місце
Парфенюк Анна 6-А
ІІ місце
Трюхан Тетяна 6-С
Бондаренко Дмитро 6-С
Ступка Віктор 6-С
Звонарьова Марія 6-А
Клімочкіна Юліана 6-А
Ільницький Денис 6-А
ІІІ місце
Погребняк Марія 6-А
Бровар Данило 6-С
Іванова Анастасія 6-С
Тарасенко Ангеліна 6-С
Андрущик Марко 6-А
Матяш Віталій 6-В
Децюра Діана 6-В
Лучний Іван 6-А
Щербина Юлія 6-А
Матушко Ян 6-А
Васильєва Маргарита 6-А
Image 
5 клас
І місце
Векленко Надія 5-А
ІІ місце
Щербова Аріана 5-А
Литвак Андрій 5-А
Маркарян Сергій 5-В
Оробій Ігор 5-С
Рудь Данило 5-С

ІІІ місце
Кочерга Тимофій 5-В
Андрущенко Софія 5-В
Абрамова Тетяна 5-А
Прокопенко Юлія 5-С
Власова Софія 5-С
Кочубей Ярослав 5-В
Image 
4 клас
І місце
Приймак Володимир 4-В
ІІ місце
Розчупка Максим 4-А
Ступка Марія 4-А
Кобзар Артем 4-А
Неминущий Давид 4-В
Несен Олександра 4-С
Якуба Катерина 4-С
Терець Андрій 4-А
ІІІ місце
Кубрак Маргарита 4-С
Голуб Діана 4-В
Власенко Захар 4-А
Любич Богдан 4-А
Чигріна Ольга 4-А
Безрода Руслан 4-В
Проценко Каріна 4-С
Острянский Прохор 4-С
Голованова Дар’я 4-В
Данилко Єва 4-А
Бондаренко Анастасія 4-В
Банков Богдан 4-С
Image 
3 клас
І місце
Щербак Анна 3-В
ІІ місце
Моротченко Яна 3-А
Коноваленко Поліна 3-В
Рева Оксана 3-В
Охріменко Олександра 3-В
Марчук Олег 3-В
ІІІ місце
Стадніченко Дар’я 3-С
Шевченко Наталія 3-С
Дзус Богдан 3-А
Самойленко Олександра 3-А
Кочура Максим 3-А
Хоменко Євгенія 3-С
Шумейко Анастасія 3-А
Клиша Анастасія 3-В
Корніяченко Богдан 3-С
Корнієнко Карина 3-А
Бєлова Софія 3-В
Крекотень Арсеній 3-С 
Image 
Німецька мова
7 клас
І місце
Сидорчук Катерина 7-С
ІІ місце
Яковенко Єлизавета 7-В
Бобильова Дар’я 7-В
Сакалюк Іван 7-С
ІІІ місце
Гордусенко Вікторія 7-В
Тищенко Яна 7-А
Чижов Артем 7-С
Березова Дарина 7-А
Пожар Максим 7-А
Мельник Ігор 7-А
6 клас
І місце
Клімочкіна Юліана 6-А
ІІ місце
Звонарьова Марія 6-А
Парфенюк Анна 6-А
Лучний Іван 6-А
Щербина Юлія 6-А
Костюнін Даніїл 6-В
ІІІ місце
Ільницький Денис 6-А
Трюхан Тетяна 6-С
Бондаренко Дмитро 6-С
Андрущик Марко 6-А
Глухова Анжеліка  6-В
Бабак Дмитро 6-С
Любарець Дар’я 6-В

 

Авторизація






Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

Погода


[+]
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • blue color
  • green color