Лубенська спеціалізована школа № 6

 
Ласкаво просимо на офіційний сайт | Welcome to the official site

Оголошення

      До уваги батьків!!!

       Наказом №54 

     від 01.06.2018р. 

    зараховано 92 учні

        до 1 класу.

    Вільних місць немає.

Головна arrow Шкільна книга рекордів arrow Олімпійська надія arrow 07.04.2017 Підсумки шкільних олімпіад молодших школярів
07.04.2017 Підсумки шкільних олімпіад молодших школярів Надрукувати Надіслати електронною поштою
Традиційно цього року учні третіх та четвертих класів мали змогу продемонструвати свої знання з математики та української мови. А також, вперше,  показати уміння та навички з природознавства.
Завдання, запропоновані юним розумникам не обмежувалися лише шкільною програмою, але й містили матеріал, що вимагав нестандартного підходу до їх виконання. Наполегливо  працюючи над завданнями, діти показали глибину знань з улюблених предметів та продемонстрували  високий рівень підготовки, сформованості навчальних вмінь та ерудованість.
Вітаємо наших переможців та їхніх учителів.
                                             Українська мова:
3 класи:
І місце – Малих Поліна, 3-А клас (учитель Парнюк Л.А.)                  
ІІ місце – Моротченко Яна, 3-А клас (учитель Парнюк Л.А.), Клиша Анастасія, 3-В клас (учитель Дяченко О.Г.)
ІІІ місце –Самойленко Олександра, 3-А клас (учитель Парнюк Л.А.), Крекотень Арсеній, 3-С клас, (Шеремет Т.В.)
Image
4 класи:
І місце - Чигріна Ольга, 4-А клас (учитель Павлова О.В.), Зінченко Анна, 4-А клас (учитель Павлова О.В.)
ІІ місце - Банков Богдан - 4-С клас (учитель Сластнікова О.Г.), Проценко Каріна - 4-С клас (учитель Сластнікова)
ІІІ місце  – Бондаренко Анастасія, 4-А клас (учитель Павлова О.В.), Голованова Дар’я, 4-В клас, (учитель Шевченко Л.М.), Якуба Катерина, 4-С клас (учитель Сластнікова О.Г.), Пруднікова Ольга, 4-А клас (учитель Павлова О.В.)
Image                            
Математика:
3 класи:
І місце – Андрущенко Ксенія, 3-В клас (учитель Дяченко О.Г.)
ІІ місце –Охріменко Олександра, 3-В клас (учитель Дяченко О.Г.)
ІІІ місце – Крекотень Арсеній, 3-С клас, (Шеремет Т.В.), Бабулян Валерій, 3-А клас (учитель Парнюк Л.А.)   
Image
4 класи:
І місце – Бондаренко Анастасія, 4-А клас (учитель Павлова О.В.)
ІІ місце –   Чигріна Ольга, 4-А клас (учитель Павлова О.В.), Приймак Володимир, 4-В клас, (учитель Шевченко Л.М.)
ІІІ місце – Носко Анастасія, 4-С клас (учитель Сластнікова О.Г.), Терець Андрій, 4-А клас (учитель Павлова О.В.), Лебединець Іван, 4-В клас, (учитель Шевченко Л.М.)
Image 
Природознавство:
3 класи:
І місце – Мержа Софія,   3-А клас (учитель Парнюк Л.А.), Малих Поліна,   3-А клас (учитель Парнюк Л.А.)  
ІІ місце –Корнієнко Ангеліна, 3-В клас (учитель Дяченко О.Г.), Таран Вероніка, 3-С клас, (Шеремет Т.В.)
ІІІ місце –Мосійчук Іван, 3-В клас (учитель Дяченко О.Г.), Балко Анастасія, 3-С клас, (Шеремет Т.В.)

4 класи:
І місце – Кіян Софія, 4-В клас, (учитель Шевченко Л.М.), Кубрак Маргарита, 4-С клас (учитель Сластнікова О.Г.)
ІІ місце –   Бурма Софія, 4-А клас (учитель Павлова О.В.), Носко Анастасія, 4-С клас (учитель Сластнікова О.Г.)
ІІІ місце –  Неминущий Давид, 4-В клас, (учитель Шевченко Л.М.)
                                                                     Лоташ О.А.

 

Авторизація






Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

Погода


[+]
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • blue color
  • green color