Лубенська спеціалізована школа № 6

 
Ласкаво просимо на офіційний сайт | Welcome to the official site

Оголошення

Головна arrow Шкільна книга рекордів arrow Олімпійська надія arrow РЕЗУЛЬТАТИ участі в ІІІ (обласному ) етапі Всеукраїнських предметних олімпіад 2018-2019 н. р.
РЕЗУЛЬТАТИ участі в ІІІ (обласному ) етапі Всеукраїнських предметних олімпіад 2018-2019 н. р. Надрукувати Надіслати електронною поштою

 

 

ПІБ учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Історія

Костюк Павло Васильович

9-С

ІІІ

Яковенко І.Ю.

2

 

Жуль Олена

Андріївна

10-А

ІІ

Литвих К.Г.

 

 Image 

3

економіка

Ляшенко Ілона Анатоліївна

11-В

ІІІ

Литвих К.Г.

Ворожбит Н.М.

 Image

4

математика

Андрущенко Софія Андріївна

7-Б

ІІ

Сімонькіна Г.П.

5

 

Трюхан Тетяна Григорівна

8-С

ІІІ

Нехань О.Г.

 

Image

6

Німецька мова

Сидорчук Катерина Олександрівна

9-С

ІІ

Нагорна Н.В.

7

 

Петренко Андрій Андрійович

10-В

ІІІ

Нагорна Н.В.

 

Image

 

8

біологія

Петренко Андрій Андрійович

10-В

ІІ

Давиденко Т.Ф.

Image

9

Англійська мова

Сидорчук Катерина Олександрівна

9-С

ІІ

Корінь Л.П.

10

 

Похвала Катерина Вікторівна

10-В

ІІ

Сокирко Н.М.

11

 

Дружинець Едуард Олександрович

11-А

ІІІ

Нікул Ю.В.

 

Image

12

географія

Яковенко Єлизавета  Володимирівна

9-С

ІІ

Соколовська О.П.

13

 

Радченко Владислав Вікторович

10-В

ІІ

Соколовська О.П.

14

 

Андреєва Анна Володимирівна

10-В

ІІІ

Соколовська О.П

 

Image

15

Інформаційні технології

Жадовець

Олександр Дмитрович

10 -В

ІІІ

Золоткова О.М.

 

Image 

16

хімія

Бондар Марія Олександрівна

8-А

ІІ

Марченко О. В.

 

Image

 

Моніторинг обласних олімпіад: 16

ІІ місць – 9

ІІІ місць - 7

Найрезультативніші класи

10-В -6

9-С - 4

7-В, 8-А, 8-С, 10-А ,11-А , 11-В –  по 1

Набільше призових місць:  Сидорчук К. – 9-С, Петренко А. – 10-В, –по 2 перемоги

Найбільше підготували призерів:

Соколовська О.П.- 3 призери ,

Нагорна Н.В.–  2 призери

 

Загальний моніторинг роботи з обдарованими дітьми

 (обласний етап)

Всього призових місць  -28

Ім -10-В -10 призерів

ІІм. -9- С, 11-В – по 5 призерів

ІІІм. 10-А- 3 призери

4 м.- 11-А –2 місця

5 м. 7-В, 8-А, 8-Спо 1 призерe

Найрезультативніші учні школи:

Петренко А. – 10-В- 3 м.

Сидорчук К. – 9-С, Жуль О. 10-А, Похвала К. 10-В, Ляшенко І. 11-В  по 2 м.

 

Найрезультативніші вчителі:

Соколовська О.П., Яковенко І.Ю.  –по 3 призери

Литвих К.Г., Нагорна Н.В., Давиденко Т.Ф., Сімонькіна Г.П., Сокирко Н.М. – по 2 призери

 


 

Авторизація






Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

Погода


[+]
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • blue color
  • green color