Лубенська спеціалізована школа № 6

 
Ласкаво просимо на офіційний сайт | Welcome to the official site

Оголошення

      Щопонеділка

заняття розпочинаються

  випуском теленовин

        о 7.45.

    Не запізнюйтеся!!!

Головна arrow Кафедри вчителів arrow Кафедра виховної роботи
Кафедра виховної роботи Надрукувати Надіслати електронною поштою

Нікул Юлія Василівна

Учитель  англійської мови, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель. Заступник директора з виховної роботи. Завідуюча кафедрою.
Лауреат обласного конкурсу «Учитель року-2009». Національний переможець програми  «ТЕА» у  2011р. Переможець Всеукраїнського конкурсу «Панорама творчих уроків -2014». Випускниця Лубенської спеціалізованої школи №6, де й працює з 2001р.

2003р. закінчила Черкаський державний педагогічний університет. Знаходиться вдекретній відпустці.

Кобзуненко Ніна Вікторівна

1997р. закінчила Канівська державне училище культури та мистецтв. 2002р -( 4 курси) Київський Державний Університет Культури і Мистецтв. З 2010р. працюю в спеціалізованій школі №6- керівник колективу сучасного танцю "Карден". Колектив 2 роки поспіль став переможцем ll премії на *Міжнародному конкурсі - фестивалі Планета мистецтв * м. Київ.

Кондратюк Юлія Валентинівна

Практичний психолог, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії.

1993р. закінчила Київський державний педагогічний університет  ім..М.П.Драгоманова, 2007р. –  Полтавський педагогічний університет ім.В.Г.Короленка.

Кочубей Світлана Василівна

Керівник вокальної студії «Валері», який є активним учасником шкільного та міського культурного життя. Закінчила Гадяцьке державне культурно-освітнє училище ім.. І.Котляревського. У 2013 році колектив став дипломантом літературно-мистецької премії ім.. В. Малика.

Лазарєв Сергій Іванович

Інженер-електронік. Закінчив Гадяцьке державне культурно-освітнє училище ім.. І.Котляревського у 1986 році. У школі працює з 2008 року.

Пруднікова Валентина Ігорівна

Педагог-організатор. У школі працює з 2015 року. 2002р. закінчила Київський національний університет ім.Тараса Шевченка.

Таранець Альона Володимирівна

Заступник директора з виховної роботи. Соціальний педагог, спеціаліст.

Випускниця Лубенської спеціалізованої школи № 6, де й працює з 2010 року. 2005 році закінчила Полтавський педагогічний університет ім. В.Г. Короленка.

Царюк Анатолій Михайлович

Керівник «Студії народного танцю». Колектив було засновано у 2010 році. У 2013 колектив посів І місце у фестивалі «Джерело надії», м.Гадяч, І місце у фестивалі «Веселка», м. Полтава.

У 2014р. – Гран-прі у фестивалі «Срібний черевичок», м. Полтава, Гран-прі у фестивалі спеціалізованих шкіл області, м.Полтава.

 

Авторизація


Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

Погода


[+]
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • blue color
  • green color