Лубенська спеціалізована школа № 6

 
Ласкаво просимо на офіційний сайт | Welcome to the official site

Оголошення

   Вітаємо з початком

 нового 2018-2019 н.р.

Нехай він буде легким та 

наповненим позитивними

      емоціями!!!

Головна arrow Кафедри вчителів arrow Кафедра виховної роботи
Кафедра виховної роботи Надрукувати Надіслати електронною поштою

Нікул Юлія Василівна

Учитель  англійської мови, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель. Заступник директора з виховної роботи. Завідуюча кафедрою.
Лауреат обласного конкурсу «Учитель року-2009». Національний переможець програми  «ТЕА» у  2011р. Переможець Всеукраїнського конкурсу «Панорама творчих уроків -2014». Випускниця Лубенської спеціалізованої школи №6, де й працює з 2001р.

2003р. закінчила Черкаський державний педагогічний університет. Знаходиться вдекретній відпустці.

Кобзуненко Ніна Вікторівна

1997р. закінчила Канівська державне училище культури та мистецтв. 2002р -( 4 курси) Київський Державний Університет Культури і Мистецтв. З 2010р. працюю в спеціалізованій школі №6- керівник колективу сучасного танцю "Карден". Колектив 2 роки поспіль став переможцем ll премії на *Міжнародному конкурсі - фестивалі Планета мистецтв * м. Київ.

Кондратюк Юлія Валентинівна

Практичний психолог, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії.

1993р. закінчила Київський державний педагогічний університет  ім..М.П.Драгоманова, 2007р. –  Полтавський педагогічний університет ім.В.Г.Короленка.

Кочубей Світлана Василівна

Керівник вокальної студії «Валері», який є активним учасником шкільного та міського культурного життя. Закінчила Гадяцьке державне культурно-освітнє училище ім.. І.Котляревського. У 2013 році колектив став дипломантом літературно-мистецької премії ім.. В. Малика.

Лазарєв Сергій Іванович

Інженер-електронік. Закінчив Гадяцьке державне культурно-освітнє училище ім.. І.Котляревського у 1986 році. У школі працює з 2008 року.

Пруднікова Валентина Ігорівна

Педагог-організатор. У школі працює з 2015 року. 2002р. закінчила Київський національний університет ім.Тараса Шевченка.

Таранець Альона Володимирівна

Заступник директора з виховної роботи. Соціальний педагог, спеціаліст.

Випускниця Лубенської спеціалізованої школи № 6, де й працює з 2010 року. 2005 році закінчила Полтавський педагогічний університет ім. В.Г. Короленка.

Царюк Анатолій Михайлович

Керівник «Студії народного танцю». Колектив було засновано у 2010 році. У 2013 колектив посів І місце у фестивалі «Джерело надії», м.Гадяч, І місце у фестивалі «Веселка», м. Полтава.

У 2014р. – Гран-прі у фестивалі «Срібний черевичок», м. Полтава, Гран-прі у фестивалі спеціалізованих шкіл області, м.Полтава.

 

Авторизація






Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

Погода


[+]
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • blue color
  • green color