Лубенська спеціалізована школа № 6

 
Ласкаво просимо на офіційний сайт | Welcome to the official site

Оголошення

 

 

Територія обслуговування:


вул. Вишневецьких

вул. Першотравнева

вул. Монастирська

вул. Ботанічна

вул. Свободи

вул. Щелканова

вул. П.Лубенського

вул. Грушевського 

 

 

 

Головна arrow Наші проекти arrow Водаква arrow 22.12.2011 Підсумкова зустріч переможців проекту польсько-української фундації PAUCI
22.12.2011 Підсумкова зустріч переможців проекту польсько-української фундації PAUCI Надрукувати Надіслати електронною поштою

22 грудня у м. Києві  відбулася підсумкова зустріч у рамках проекту «Створення осередків екологічної освіти в школах України». Відкрили цей захід Вячеслав Гусєв та Святослав Павлюк, які є представниками Фундації ПАУСІ. Вони в інтерактивній формі презентували сучасний стан екології, показали ряд проблем, з якими зіткнулося людство через своє безвідповідальне ставлення до багатств природи й наголосили на важливості та необхідності використання нових технологій та альтернативних джерел енергії.

          Сергій Решетов, представник Посольства США в Україні, нагородив дипломами школи, які стали переможцями цього проекту. Як повідомила Анастасія Попсуй, ще одна представниця Фундації ПАУСІ, найважчим завданням було обирати найкращих. З 260 заявок вони мусили обрати лише 10. Після оцінки всіх заходів що були проведені цими школами вони визначили чотирьох фіналістів цього проекту. Ними стали: наше славнозвісне місто Лубни, а також м. Черкаси, м. Ладижин та с. Почетне.

          Потім я як мер нашої школи з надзвичайним ентузіазмом та творчим запалом презентував присутнім  усі заходи, які проводилися в рамках програми «Збережи воду – врятуй планету». Потім були не менш цікаві виступи інших шкіл-переможців. Розповідали багато, та найбільше запам’яталися: екологічні календарі, проект «Екодолина», який коштував для Черкаської школи 13000! грн. та ідея використання в школах роздільних контейнерів для сміття. Заключна частина нашої зустрічі була для мене та й для всіх найкориснішою та найприємнішою.

          Найкориснішою, тому що Вячеслав Гусєв показав презентацію про Технічний стан шкільних будівель за результатами тепловізійної зйомки. Він показав ті частини приміщень, через які втрачається найбільше тепла, а найголовніше – дав практичні поради, як значно зекономити витрати на опалення, як зробити так, щоб «кліматичні умови» класу забезпечували комфортне навчання учнів, розповів, яким чином потрібно проводити утеплення будівель і які вікна потрібно встановлювати для того, щоб було не лише «гарно», але й «корисно».

           А найприємнішою, тому що 4 школам-фіналістам, серед яких і наша, вручили «міні-метеостанції» (прилад, що відображає всі кліматичні показники й виводить їх на комп’ютер). Так що тепер ми можемо робити комплексні дослідження погоди, робити статистику й складати власні метеорологічні прогнози!

Коротич Євген, учень 11-Д класу

 

Авторизація


Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

Погода


[+]
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • blue color
  • green color