Лубенська спеціалізована школа № 6

 
Ласкаво просимо на офіційний сайт | Welcome to the official site

Оголошення

    Дитяча "гаряча лінія"

      0-800-500-225

 безкоштовно з мобільного 

Головна arrow Шкільна книга рекордів arrow Олімпійська надія arrow Результати участі в ІІІ (обласному ) етапі Всеукраїнських предметних олімпіад 2011-2012 н. р.
Результати участі в ІІІ (обласному ) етапі Всеукраїнських предметних олімпіад 2011-2012 н. р. Надрукувати Надіслати електронною поштою


 

ПІП учня

Клас

Місце

ПІП учителя

 

Біологія

1.

Журенко Оксана

11-D

І

Давиденко Т.Ф.

2.

Трегуб Дар’я 

10-С

ІІІ

Давиденко Т.Ф.

3.

Федоренко Тетяна

9-В

ІІІ

Прозоровська О.Ф.


Правознавство

Image

 

4.         

Повар Тетяна

10-С

I

Абрамова Н.Ф.

 


Українська мова

Image

 

 

 

 

5.         

Мироненко Моніка

9-А

I

Кіріяк Л.М.

 

6.         

Носенко Вікторія 

10-С

II

Носенко Л.В.  

 

7.        

Безгубенко Софія 

10-С

III

Носенко Л.В.

 

8.        

Трегуб Дар’я 

10-С

III

Носенко Л.В.

 

9.        

Семидоцька Олександра

9-С

III

  Білан О.Г.

 


Математика

Image

 

10.      

Сокирко Олена

11-D

III

   Коршак Т.В.

 

11.      

Лисенко Тетяна 

9-A

III

Васильєва С.Г.  

 


Англійська мова

Image

 

 

 

12.         

Лисенко Тетяна 

9-A

I

Корінь Л.П.

 

13.         

Кондратюк Марія

9-A

II

Корінь Л.П.

 

14.        

Статкевич Дарина

9-A

II

Нікул Ю.В. 

 

15.        

Мироненко Моніка

9-A

II

Лакішіс Н.О.

 

16.        

Носенко Вікторія

10-C

II

Сокирко Н.М.  

 

17.        

Матушко Марина

11-A

I

Кочергіна С.О.

 

18.        

Власенко Юлія

11-A

II

Кочергіна С.О.

 

19.        

Юхимчук Ольга

10-A

III

Мішкова Н.О.  

 

20.        

Бассак Вероніка

10-A

III

Мішкова Н.О.  

 

21.        

Калинчій Дарина

10-A

III

Мішкова Н.О.  

 

22.        

Ждановських Лілія

10-C

III

Сокирко Н.М.  

 

23.        

Кузьменко Богдан

11-D

III

Кочергіна С.О.  

 

Географія

 

24.         

Войтович Михайло

8-C

II

Соколовська  О.П.

 

25.         

Миколаєнко Олена

8-A

II

Соколовська  О.П.

 

26.         

Коротич Євгеній

11-D

I

Соколовська  О.П.

 

27.         

Іващенко Аліна

11-D

II

Соколовська  О.П.

 

28.         

Савченко Олександр

10-C

III

Соколовська  О.П.

 

29.         

Маджидзада Аріан

10-C

III

Соколовська  О.П.

 


Економіка

Image

 

30.          

Коротич Євгеній

11-D

I

Ворожбит  Н.М.  

 

31.         

Глібова Юлія

11-D

I

 Ворожбит  Н.М.  

 

32.        

Когтєв Максим

10-C

I

Ворожбит  Н.М.  

 

33.          

Кузьменко Богдан

11-D

II

Ворожбит  Н.М.    

 

34.         

Ісаєнко Ярослав

11-D

II

Ворожбит  Н.М.  

 

35.        

Сиркіна Юлія

10-C

III

Ворожбит  Н.М.  

 

36.         

Савченко Олександр

10-C

III

Ворожбит  Н.М.  

 


Історія

Image

 

37.          

Войтович Михайло

8-C

II

Абрамова Н.Ф.

 


Педагогіка та психологія

Image

 

38.          

Бондаренко Тетяна

11-D  

I

Кондратюк Ю.В.

 

class=
 

Авторизація






Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

Погода


[+]
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • blue color
  • green color