Лубенська спеціалізована школа № 6

 
Ласкаво просимо на офіційний сайт | Welcome to the official site

Оголошення

Наказом №11-У

від 30.06.2020

зараховано 106 учнів

до 1 класу.

 

 

Головна arrow Шкільна книга рекордів arrow Зірки педагогічного олімпу arrow Ворожбит Ніна Миколаївна - найрезультативніший учитель нашої школи
Ворожбит Ніна Миколаївна - найрезультативніший учитель нашої школи Надрукувати Надіслати електронною поштою

Ворожбит Ніна Миколаївна високопрофесійний педагог. Працює в школі з 2000 року і за цей час досягла відмінних результатів. Як учитель економіки вона вміє працювати зі змістом навчання, надаючи йому особистісно-орієнтованого спрямування, піклується про розвиток і підтримку індивідуальності кожної дитини, уміє створювати й постійно збагачувати культурно-інформаційне, предметно-розвивальне та освітнє середовище.

Мету навчання економіки Ніна Миколаївна вбачає у різнобічному розвитку особистості учня, створенню умов для його інтелектуального, морального та фізичного розвитку. Для досягнення цієї мети вчитель забезпечує свідоме і міцне оволодіння учнями  системою економічних знань, умінь і навичок, необхідних у повсякденному житті та майбутній трудовій діяльності; створює умови для інтелектуального розвитку учнів і, головне, розширює коло учнів, для яких економіка стає професійно значущим предметом.           

Ніна  Миколаївна вже з перших уроків показує учням, що знання цієї науки допоможе їм зорієнтуватися в навколишньому світі, цілеспрямовано приймати раціональні рішення, виявляти свої сильні й слабкі риси на ринку праці, забезпечувати добробут своєї сім’ї. Учитель прекрасно реалізує практичну спрямованість вивчення економіки, широко використовує інформаційно-комунікаційні технології навчання, націлені на інтелектуальний розвиток учнів за рахунок зменшення частки репродуктивної діяльності, удосконалює систему контролю навчальних досягнень школярів.

Ворожбит Н.М.  велику увагу приділяє  розвитку творчого мислення учнів, формуванню власної  точки зору та критичного ставлення до потоку інформації. Вчить їх самостійно здобувати необхідні економічні знання та вміти їх аналізувати та систематизувати та узагальнювати.

 Упродовж останніх 9  років Ніна Миколаївна підготувала 44 переможців та призерів  обласного та Всеукраїнського етапів учнівських олімпіад з економіки та 19  призерів ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнського   конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт МАН. Серед  досягнень її вихованців призові місця на Всеукраїнському економічному симпозіумі (2004 р.,2008 р.), результативні захисти наукових робіт у коледжі „Світоч”(2001р., 2005 р.), перемога на Міжнародній олімпіаді з економіки (2007р.), переможний виступ команди школи на Всеукраїнському економічному фестивалі у м. Дрогобич (2007 р.), відзначені учнівські роботи з економіки у рамках конкурсу „Новітній інтелект України”.

У 2010-2011 навчальному році вчитель підготувала 2 призерів Всеукраїнської олімпіади з економіки та 1 призера ІІІ етапу Всеукраїнського   конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт МАН.

 Ворожбит Н.М. є одним з найкращих фахівців в області і тому саме вона впродовж останніх 10 років є членом обласної комісії  з перевірки  олімпіадних робіт і  6 років проводить тренувальні збори обласної команди для виступу на Всеукраїнському етапі учнівських олімпіад з економіки. 

      Старанна, ініціативна, добросовісна, з  глибоким почуттям  відповідальності і любові до своєї  професії. Ніна Миколаївна докладає багато зусиль  до виховання й розвитку обдарованих  і  здібних   дітей для  забезпечення  інтелектуального, творчого та культурного  потенціалу  України.

      Усі діти, з якими працює Ніна Миколаївна, настільки захоплюються предметом і заглиблюються в його нюанси, що без вагань повязують своє майбутнє з економікою: банківською справою, міжнародною економічною діяльністю, фінансами, маркетингом та менеджментом.

 

Авторизація


Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

Погода


[+]
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • blue color
  • green color