Лубенська спеціалізована школа № 6

 
Ласкаво просимо на офіційний сайт | Welcome to the official site

Оголошення

Вітаємо з початком
нового 2019-2020 н.р.!!!
Яскравих вражень,
пізнавальних уроків,
захопливих подій!!! 
 

 

 

Головна arrow Новини arrow 18.09.2012 Усі ми різні, усі ми рівні
18.09.2012 Усі ми різні, усі ми рівні Надрукувати Надіслати електронною поштою

18 вересня в Лубенській міській раді відбулася інтерактивна зустріч учнівської молоді, працівників освіти та представників громадських організацій. Також цю зустріч відвідали учні нашої школи, а саме: Болестев Антон, Панченко Алла, Дмитренко Маргарита, Таровик Лілія, Которова Віра, Колісник Анастасія та Хруленко Каріна.
    Представники Полтавської Обласної Молодіжної Громадської Організації «Твій Світ» завітали на захід з програмою « Простір толерантності».
    Проект спрямований на правову освіту молоді та формування толерантного мультикультурного середовища в Полтавській області, запобігання інтелектуальній дискримінації дітей біженців, представників національних меншин, етнічних груп, інших людей тощо. Також на підвищення рівня обізнаності місцевої влади, громади та рівня знань учнів шкіл і студентської молоді, пов’язаних з  толерантністю і рівноправ’ям, як головними цінностями демократичного суспільства.
    Проект передбачає :
- Розробку методичного посібника, для оснащення навчальних закладів, центрів соціальних служб, методичних кабінетів, бібліотек, ресурсних центрів Полтавської обл.
- Проведення круглих столів «Рада дитячих прав у дії» з залученням представників органів місцевого самоврядування, соціальних служб, громадських організацій, активної молоді.
- Семінари – тренінги для працівників центрів соціальних служб Полтавської області.
- Проведення тренінгів для працівників освіти, психологів, соціальних педагогів.
- Впровадження навчального курсу в навчальних закладах.
- Фотовиставки.
- Диспути, обговорення.
- Молодіжний фестиваль.
- Дитячі стріт-мітинги, ігротеки, бодіарт.
- Уроки толерантності.
- Проведення інформаційно- просвітницької компанії.
Програма заходу проходила незадовго до Міжнародного дня миру, який відзначають 21 вересня. Окрім презентації просвітницької програми для заступників директорів з виховної був також включений тренінг : «Усі ми рівні, усі ми рівні» на якому наші учні проявили неабияку креативність та винахідливість. Вільний формат зустрічі дозволив молодим людям дізнатися про те, що кожна людина є цінною, не залежно від статі, мови чи кольору шкіри. Толерантність, доброзичливі стосунки, європейські цінності, стереотипи та багато іншого стало темою для обговорення на інтерактивній зустрічі.

ImageImageImage

    Учениця 11-с класу Панченко Алла

 

Авторизація


Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

Погода


[+]
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • blue color
  • green color