Лубенська спеціалізована школа № 6

 
Ласкаво просимо на офіційний сайт | Welcome to the official site

Оголошення

Головна arrow Новини arrow 18.09.2012 Усі ми різні, усі ми рівні
18.09.2012 Усі ми різні, усі ми рівні Надрукувати Надіслати електронною поштою

18 вересня в Лубенській міській раді відбулася інтерактивна зустріч учнівської молоді, працівників освіти та представників громадських організацій. Також цю зустріч відвідали учні нашої школи, а саме: Болестев Антон, Панченко Алла, Дмитренко Маргарита, Таровик Лілія, Которова Віра, Колісник Анастасія та Хруленко Каріна.
    Представники Полтавської Обласної Молодіжної Громадської Організації «Твій Світ» завітали на захід з програмою « Простір толерантності».
    Проект спрямований на правову освіту молоді та формування толерантного мультикультурного середовища в Полтавській області, запобігання інтелектуальній дискримінації дітей біженців, представників національних меншин, етнічних груп, інших людей тощо. Також на підвищення рівня обізнаності місцевої влади, громади та рівня знань учнів шкіл і студентської молоді, пов’язаних з  толерантністю і рівноправ’ям, як головними цінностями демократичного суспільства.
    Проект передбачає :
- Розробку методичного посібника, для оснащення навчальних закладів, центрів соціальних служб, методичних кабінетів, бібліотек, ресурсних центрів Полтавської обл.
- Проведення круглих столів «Рада дитячих прав у дії» з залученням представників органів місцевого самоврядування, соціальних служб, громадських організацій, активної молоді.
- Семінари – тренінги для працівників центрів соціальних служб Полтавської області.
- Проведення тренінгів для працівників освіти, психологів, соціальних педагогів.
- Впровадження навчального курсу в навчальних закладах.
- Фотовиставки.
- Диспути, обговорення.
- Молодіжний фестиваль.
- Дитячі стріт-мітинги, ігротеки, бодіарт.
- Уроки толерантності.
- Проведення інформаційно- просвітницької компанії.
Програма заходу проходила незадовго до Міжнародного дня миру, який відзначають 21 вересня. Окрім презентації просвітницької програми для заступників директорів з виховної був також включений тренінг : «Усі ми рівні, усі ми рівні» на якому наші учні проявили неабияку креативність та винахідливість. Вільний формат зустрічі дозволив молодим людям дізнатися про те, що кожна людина є цінною, не залежно від статі, мови чи кольору шкіри. Толерантність, доброзичливі стосунки, європейські цінності, стереотипи та багато іншого стало темою для обговорення на інтерактивній зустрічі.

ImageImageImage

    Учениця 11-с класу Панченко Алла

 

Авторизація


Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

Погода


[+]
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • blue color
  • green color