Лубенська спеціалізована школа № 6

 
Ласкаво просимо на офіційний сайт | Welcome to the official site

Оголошення

Наказом №11-У

від 30.06.2020

зараховано 106 учнів

до 1 класу.

 

 

Головна arrow Шкільна книга рекордів arrow Знай наших arrow І знову перемога! Президентська стипендія нашим одинадцятикласникам
І знову перемога! Президентська стипендія нашим одинадцятикласникам Надрукувати Надіслати електронною поштою
             Багате на таланти наше місто Лубни. Давно повелося, що саме юні мешканці прославляють свою маленьку Батьківщину. А учні Лубенської спеціалізованої школи №6 є рекордсменами. Жителі міста Сонця неодноразово доводили на обласному та всеукраїнському рівнях, що молодь Лубен є обдарованою й талановитою. Звичайно, це передусім, заслуга творчого педагогічного колективу нашої школи. Саме вони вкладають знання, розвивають здібності, навчають жити своїх маленьких вихованців. 

            Великим досягненням було присвоєння Президентської  стипендії випускникам нашої школи – Кутяк Надії та Глібової Юлії. Дівчата – перші лубенці, хто отримав нагороду такого рівня.

            Сьогодні ж школа теж не здає своїх позицій. Вона залишається першою в місті за кількістю переможців та призерів предметних олімпіад, захисту учнівських робіт МАН, різноманітних творчих та спортивних конкурсів.

            Цього року нашим учням знову було присвоєно Президентську стипендію Наказом Кабінету Міністрів України № 1038 від 24. 09. 2012 року.

        Це вихованці 11-С класу: Когтєв Максим та Трегуб Даря.

Image

         Вони мають за плечима величезний багаж досягнень. Останньою сходинкою успіху для Максима була перемога на IV завершальному етапі Всеукраїнської олімпіади з економіки. Майбутнього економіста підготувала Ворожбит Ніна Миколаївна, учитель вищої категорії, учитель-методист.

            Трегуб Дар’я теж удостоїлася цієї почесної нагороди. Дівчина здобула абсолютний ІІ результат в ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських робіт МАН. Дар’я працювала в секції мистецтвознавство. ЇЇ досягненню сприяла ретельна підготовка науковим керівником, досвідченим учителем Андрієвською Любов Миколаївною, учителем вищої категорії, учителем-методистом. Обдарованість та наполегливість цієї учениці вражає. За період свого навчання в школі вона встигла стати призером та переможцем обласного етапу учнівських олімпіад з української мови та літератури, біології, хімії.

            Ось такими  досягненнями можуть пишатися лубенці.  Це далеко не останні перемоги юних мешканців міста Сонця. Під ретельним та розумним керівництвом наших учителів ми принесемо ще більш масштабний успіх для нашого міста. Бо нам дарують не тільки безмежний багаж знань, а ще й навчають любити свою справу й вірити в те, що ми робимо!

                                                                                                                                                                                                                                    Уманець Валерія, учениця 11-А класу,

           член шкільного прес-центру

 

 

Авторизація


Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

Погода


[+]
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • blue color
  • green color