Лубенська спеціалізована школа № 6

 
Ласкаво просимо на офіційний сайт | Welcome to the official site

Оголошення

Наказом №11-У

від 30.06.2020

зараховано 106 учнів

до 1 класу.

 

 

Наші випускники Надрукувати Надіслати електронною поштою
 
 

Усяка школа славиться не числом, а славою своїх випускників

                                                                                                      М.Пирогов
 

         Доля, життєвий шлях кожного випускника школи, на нашу думку, це той лакмусовий папірець, по якому ми звіряємо результати нашої спільної роботи. Спільної роботи самого учня - випускника, батьків, педагогічного колективу школи. На наше глибоке переконання, кожен випускник нашого навчального закладу одержав у ході нашої спільної роботи, виходячи з власних можливостей, гідні умови старту у доросле життя.  Ми, нинішнє покоління учнів, вчителів школи з гордістю констатуємо, що наші випускники з гідністю витримують самий головний життєвий іспит – іспит на людяність, вірність своїй школі, іспит на самореалізацію у дорослому житті. Випускники школи минулих років, що досягли значних результатів у своєму становленні,

є прикладом для нинішнього покоління учнів школи, прикладом того, що немає нездійснених мрій, а є наполегливість у їх здійсненні, досягненні мети.

 

     Згадаємо деякі імена випускників школи минулих років, що відомі в Україні та навіть за її межами.

 

 

Лариса Горенко, випускниця 1975 року

           Лариса Іванівна працює зараз старшим науковим співробітником відділу культурології Науково –дослідного інституту українознавства, є кандидатом мистецтвознавства. А починала свій шлях з Полтавського музичного училища ім.М.В. Лисенка, потім навчалася в Київській державній консерваторії ім. П.І. Чайковського. Є автором понад 100 наукових статей з питань історії української культури XVII – XVIII століття, а також сучасних мистецьких процесів в галузі національної української культури кінця ХХ – початку ХХІ століття. Лариса Іванівна є членом Національної Всеукраїнської музичної спілки, Спілки театральних діячів України та Асоціації діячів естрадного мистецтва України.

 

 

Андрій Голованов, випускник 1989 року

 Працює заступником начальника кафедри Сухопутних військ Національного університету оборони України;

полковник, кандидат військових наук, доцент.

 

 

Володимир Вакуленко, випускник 1985

      Отримав вищу освіту в  Київському національному університеті імені Т.Г. Шевченка за спеціальністю «політична економія». Свою трудову діяльність розпочав у Комунальному  підприємстві «Науково – дослідний інститут соціально – економічних проблем міста» при Київській міській державній адміністрації. З 2005 року – завідувач кафедри регіонального управління, місцевого самоврядування та управління містом Національної академії державного управління при Президентові України. Є автором  понад 40 наукових та навчально –методичних праць з питань регіональної політики, місцевого самоврядування, управління містами та економіки.

 Кандидат наук з державного управління, доцент.

 

 

Олександр Сироцький, випускник 1986 року

    Навчався в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Т.Г. Шевченка. Зараз працює за спеціальністю «міжнародник – економіст» в представництвах зарубіжних фірм.

  

Тетяна Сироцька,  випускниця 1986 року

     Закінчила Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Т.Г. Шевченка за напрямом «міжнародні економічні відносини». Зараз працює перекладачем.

  

Віталій Ворожбит, випускник 1987 року

    Неодноразовий призер олімпіад з хімії, фізики та іноземної мови отримав дві вищі освіти, закінчивши Київський інститут іноземних мов та Київський політехнічний інститут (факультет менеджменту). Вже під час навчання почав працювати в компанії УТЕЛ, потім був запрошений в компанію мобільного зв’язку «Colden Telecom», де став заступником генерального директора. З 2002 року працює в компанії UMC. В 2003 році був визнаний кращим молодим керівником серед співробітників компаній – операторів мобільного зв’язку. На сьогоднішній день – директор з продажу та абонентського обслуговування компанії МТС.

  

   Олеся Таран, випускниця 1992 року

         Після закінчення школи Олеся навчається в Лубенському медичному училищі, працює в Лубенській районній лікарні та разом з тим захоплено займається художнім мистецтвом: пише акварелі у різних жанрах, створює ескізи моделей одягу та ліногравюри. З 1993 року бере участь у художніх виставках, її творча робота «Ранок»(ліногравюра) зайняла перше місце й нагороджена дипломом на обласній виставці в Полтаві. В 2002 році бере участь у виставці робіт під назвою «У полум’ї сердець - Микола, Ольга та Олеся Таран» - родинне представлення з м. Лубен, яка експонувалася в галереї Києво – Печерської Лаври. Інформація про художників з’являється на сторінках довідково - біографічного видання «Хто є хто в економіці, культурі і науці». В 2006 році Олеся закінчує Київський університет культури і мистецтв за спеціальністю «моделювання одягу». Зараз проживає у місті Гарш (Франція), викладає образотворче мистецтво в російськомовній школі.

    

Ольга Любімова, випускниця 1993 року 

Image

      Ольга понад 11 років працює в консорціумі «ЄДАПС», який виконує як державні, так і комерційні проекти у сфері IT, випуску захисних документів на  паперовій та пластиковій основах, виробництві пластикових карток та голографічних захисних документів.

    Основним напрямком роботи нашої випускниці є впровадження проектів компанії в африканському регіоні. Основна країна перебування - Республіка Кенія. Перший раз сюди Оля потрапила у 2008 році, коли був підписаний перший контракт з Міністерством імміграції та реєстрації населення Республіки Кенія на розроблення та поставку Інтегрованої системи реєстрації населення (Демографічний реєстр населення). У країні існує понад 40 народностей, які відповідно, мають свої діалекти. Державними мовами є кісвахілі та англійська. Кенія до 1963 року була колонією Великої Британії, тому англійською тут говорять абсолютно всі, але  різні місцеві народності мають свій акцент, і, щоб когось зрозуміти, треба було досить напружитись.

     Наша випускниця зауважує: «Можу зі 100% впевненістю сказати, що знання мови надзвичайно важливі й необхідні в моїй роботі. І за те, що я вільно нею володію, щиро вдячна вчителям нашої школи, які з повною відданістю своєї справи, doingtheirbest, насичуючи учнів знанням!»

  

      Ольга Ільїна, випускниця 1993 року

       Випускниця Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова за спеціальністю «вчитель англійської мови і української мови та літератури». Працює старшим викладачем англійської мови кафедри іноземних мов Національного університету харчових технологій. Викладає дисципліни: «Ділова англійська мова» та «Ділове спілкування англійською мовою» на факультетах Економіки і менеджменту та Обліку фінансової та підприємницької діяльності. Опублікувала 15 науково – методичних праць та 15 наукових статей.

    

      Марія Рогожа, випускниця 1994 року,

 перший   редактор  газети «Шкільний меридіан»

Image

        Марія успішно закінчила філософський факультет Київського національного університету ім. Шевченка, захистила докторську дисертацію і зараз працює викладачем у Національному авіаційному університеті. До речі, лекції читає англійською мовою для іноземних студентів.

 

  

    Юля Лобовікова, випускниця 1995 року

    Після закінчення Київського лінгвістичного університету за спеціальністю «перекладач англійської та французької мов» Юля деякий час працювала в Києві в мережі «McDonalds» , де вела ділову документацію англійською мовою. Зараз проживає в Росії, в Ростові-на-Дону, де є одним з керівників торгівельної мережі «Ашан». Робоча мова – французька.

  

    Сергій Гученков, випускник 1996 року

      Сергій отримав вищу освіту в  Київському національному університеті імені Т.Г. Шевченка за спеціальністю «військовий перекладач (англійська та французька мови)». Працював військовим перекладачем в Космічному агентстві України. Зараз живе та працює в Бразилії, приймаючи участь в реалізації українсько – бразильського проекту: створення космодрому для української ракети «Циклон -4» на території Бразилії. Офіційна мова проекту – англійська.

  

       Сергій Філімонов, випускник 1996 року

        Сергій також успішно закінчив Київський національний університет імені Т.Г. Шевченка за спеціальністю « перекладач англійської та іспанської мов». Після цього ще рік навчався в Великій Британії. Зараз, разом зі своїм однокласником Сергієм Гученковим, працює в Бразилії. Сфера діяльності – організація усних та письмових перекладів з використанням англійської, португальської, російської та української мов.

  

Ольга Товкач, випускниця 1996 року

         В даний час Оля проживає в Дніпропетровську, працює головним менеджером громадської студентської організації Hillel. Ця організація була заснована близько 85 років тому і працює під девізом: « Якщо не я для себе, то хто тоді для мене? Якщо я тільки для себе, тоді для чого я? І якщо не зараз, то коли?»  Наша випускниця постійно використовує в роботі англійську мову, спілкуючись переважно з американцями.

   

 Ірина Мимоход, випускниця 1996 року   Image

      Наша випускниця проживає в Норвегії і працює фінансовим та операційним менеджером в норвежському філіалі всесвітньо відомої фірми Microsoft.

  

Олена Щербань, випускниця 1996 року

      У 21 рік Олена виїхала до Великої Британії. Отримавши у всесвітньо відомому Едінбургському університеті  ступінь магістра з маркетингу, Лена працює зараз менеджером з маркетингу в спільному німецько–арабському підприємстві. Проживає в Дубаї - найбільшому місті Об'єднаних Арабських Еміратів.

  

Олексій Андросенко,  випускник 1997 року

     Випускник Національного технічного університету України «КПІ». У даний момент проживає в столиці Чехії – Празі, де працює у сфері туристичного бізнесу. Знання англійської мови відкриває нові професійні можливості в  житті Олексія.

  

Альона Рева, випускниця 2001 року

        Альона закінчила Київський Міжнародний Християнський університет за спеціальністю Business Administration. В 2010 році отримала ступінь магістра по міжнародному розвитку в Університеті Пітсбурга (США). Зараз працює молодшим фінансовим аналітиком в компанії Wyman Cordon, PCC в Х’юстоні округу Техас.

  

Вероніка Ворожбит, випускниця 2001 року.

        В 1999 -2000 роках після закінчення 9-го класу Вероніка стала переможцем програми для старшокласників «Акт у  Підтримку Свободи» і один рік проживала та навчалася в США, в штаті Оклахома в місті Стіглер. За один рік змогла закінчити 10, 11, 12-й класи і одержала диплом з відзнакою про закінчення американської школи. Після повернення в Україну в 2000 році вступила до Київського Християнського університету (філії Віденського Християнського університету), а в 2001 закінчила екстерном нашу школу. В 2003 році зайняла І місце в Україні в конкурсі робіт «Молода економіка», в 2004 – отримала диплом магістра Київського Національного економічного університету. Вже під час навчання в магістратурі почала працювати в українсько – американському СП «Падко», що займалося розробкою пенсійної реформи в Україні. Потім працювала у відділенні представництва ООН в Україні «ЮНІСЕФ», а з 2006 року працює в посольстві Великобританії в Україні.

  

Михайло Хомчак, випускник 2004 року

       Михайло отримав вищу освіту в Національному технічному університеті України «КПІ» на факультеті «прикладна математика». Зараз працює начальником управління системного адміністрування «Альфа – банку» (м.Київ). В своїй роботі часто використовує англійську мову під час закордонних відряджень.

  
 

Авторизація


Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

Погода


[+]
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • blue color
  • green color