Лубенська спеціалізована школа № 6

 
Ласкаво просимо на офіційний сайт | Welcome to the official site

Оголошення

   Вітаємо з початком

 навчань після канікул!

Цікавих уроків, позитивних

вражень, яскравих емоцій!!!

Головна arrow Шкільна книга рекордів arrow Олімпійська надія arrow Результати Всеукраїнських предметних олімпіад (2008-2009 н. р.)
Результати Всеукраїнських предметних олімпіад (2008-2009 н. р.) Надрукувати Надіслати електронною поштою

П. І. Б. учня

Предмет

Клас

Місце

П. І. Б. учителя

1.

Меньшиков

Станіслав Володимирович

Історія

11-В

І

Шевченко М.М.

2.

Клівалетов

Артем Володимирович

* * *

11-C

ІІІ

Шевченко М.М.

3.

Коротич

Євген Геннадійович

Географія

8-Е

І

Соколовська О.П.

4.

Сокирко

Олена Володимирівна

* * *

8-Е

ІІ

Соколовська О.П.

5.

Матушко

Марина Валеріївна

* * *

8-Е

ІІ

Соколовська О.П.

6.

Іващенко

Аліна Юріївна

* * *

8-Е

ІІІ

СоколовськаО.П.

7.

Кіріяк Віта Вікторівна

* * *

10-С

ІІ

СоколовськаО.П.

8.

Кіяшко

Ярослава Володимирівна

* * *

10-С

ІІ

СоколовськаО.П.

9.

Меньшиков

Станіслав Володимирович

* * *

 

11-В

ІІ

Чуб Л.П.

10.

Єфремова

Оксана В’ячеславівна

* * *

11-В

ІІ

Чуб Л.П.

11.

Чигріна Анна Сергіївна

Англ. мова

8-А

І

Кочергіна С.О.

12.

Гейко Леся Іванівна

* * *

8-Е

ІІ

Кочергіна С.О.

13.

Кузьменко

Богдан Анатолійович

* * *

8-В

ІІ

Дем’янченко А.В.

14.

Беленко

Аліна Олександрівна

* * *

8-А

ІІІ

Кочергіна С.О.

15.

Коротич

Євген Геннадійович

* * *

8-Е

І

Кочергіна С.О.

16.

Власенко Юлія Іванівна

* * *

8-Е

ІІ

Кочергіна С.О.

17.

Панченко Оксана Ігорівна

* * *

8-А

ІІІ

Кочергіна С.О.

18.

Матушко

Марина Валеріївна

* * *

8-Е

ІІІ

Кочергіна С.О.

19.

Костюк Лариса Василівна

* * *

10-А

І

Корінь Л.П.

20.

Кібець Ольга Іванівна

* * *

10-А

ІІ

Дем’янченко А.В.

21.

Доброва

Анна Костянтинівна

* * *

10-А

ІІІ

Корінь Л.П.

22.

Сендзюк

Богдана Романівна

* * *

10-В

ІІІ

Корінь Л.П.

23.

 

Жадовець

Марія Дмитрівна

* * *

 

11-В

 

І

 

Сокирко Н.М.

 

24.

Юркова

Вікторія Ігорівна

* * *

11-В

ІІ

Андросенко Л.В.

25.

Паляничка

Олександра Олександрівна

* * *

11-А

ІІ

Андросенко Л.В.

26.

Горбенко Олена Сергіївна

* * *

11-В

ІІІ

Сокирко Н.М.

27.

Журенко Оксана Вікторівна

Біологія

8-С

І

Давиденко Т.Ф.

28.

Сокирко

Олена Володимирівна

* * *

8-Е

ІІ

Давиденко Т.Ф

29.

Хрумало

Анастасія Юріївна

* * *

10-С

І

Давиденко Т.Ф

30.

Кочерга Катерина Сергіївна

* * *

10-С

ІІІ

Давиденко Т.Ф

31.

Васильєва

Маргарита Сергіївна

* * *

11-В

І

Давиденко Т.Ф

32.

Горбенко Олена Сергіївна

* * *

11-В

ІІІ

Давиденко Т.Ф.

33.

Сокирко

Олена Володимирівна

Хімія

8-Е

І

Шевченко Л.П.

34.

Кузьменко

Богдан Анатолійович

* * *

8-В

ІІ

Шевченко Л.П.

35.

Васильєва

Маргарита Сергіївна

* * *

11-В

І

Шевченко Л.П.

36.

Жадовець Марія Дмитрівна

* * *

11-В

ІІ

Шевченко Л.П.

37.

Прокопенко

Дарина Сергіївна

* * *

11-В

ІІІ

Шевченко Л.П.

38.

Кінащук

Вікторія Сергіївна

Основи правознавства

10-С

ІІІ

Абрамова Н.Ф.

39.

Петрин

Кирило Сергійович

* * *

11-А

ІІ

Шевченко М.М.

40.

Меньшиков

Станіслав Володимирович

* * *

11-В

ІІІ

Шевченко М.М.

41.

Тригуб

Дар’я Андріївна

Математика

7-А

І

Литвин В.Н.

42.

Носенко

Вікторія В’ячеславівна

* * *

7-А

ІІ

Литвин В.Н.

43.

Кузьменко

Богдан Анатолійович

* * *

8-В

І

Коршак Т.В.

44.

Коротич

Євген Геннадійович


8-Е

ІІІ

Коршак Т.В.

45.

Капран Олена Миколаївна

* * *

10-В

ІІІ

Добридіна Н.В.

46.

Васильєва

Маргарита Сергіївна

* * *

11-В

І

Коршак Т.В.

47.

Юркова Вікторія Ігорівна

* * *

11-В

ІІ

Коршак Т.В.

48.

Жадовець Марія Дмитрівна

* * *

11-В

ІІІ

Коршак Т.В.

49.

Сокирко

Олена Володимирівна

Фізика

8-Е

І

Деркач Л.А.

50.

Коротич

Євген Геннадійович

* * *

8-Е

ІІ

Деркач Л.А.

51.

Кузьменко

Богдан Анатолійович

* * *

8-Е

ІІІ

Деркач Л.А.

52.

Димкова Інна Сергіївна

* * *

10-В

ІІ

Скапа С.М.

53.

Величко

Євгенія Олександрівна

* * *

10-В

ІІ

Скапа С.М.

54.

Капран Олена Миколаївна

* * *

10-В

ІІІ

Скапа С.М.

55.

Юркова Вікторія Ігорівна

* * *

11-В

ІІ

Деркач Л.А.

56.

Васильєва

Маргарита Сергіївна

* * *

11-В

ІІІ

Деркач Л.А.

57.

Ісаєнко

Ярослав Володимирович

Економіка

8-Е

І

Ворожбит Н.М.

58.

Глібова

Дар’я Вікторівна

* * *

8-Е

ІІ

Ворожбит Н.М

59.

Гейко Леся Іванівна

* * *

8-Е

ІІІ

Ворожбит Н.М

60.

Карамян

Артур Ервандович

* * *

8-Е

ІІІ

Ворожбит Н.М

61.

Ковадло

Ольга Анатоліївна

* * *

10-С

І

Ворожбит Н.М

62.

Кіріяк Віта Вікторівна

* * *

10-С

ІІ

Ворожбит Н.М

63.

Кіяшко

Ярослава Володимирівна

* * *

10-С

ІІ

Ворожбит Н.М

64.

Хрумало Анастасія Юріївна

* * *

10-С

ІІ

Ворожбит Н.М

65.

Кінащук Вікторія Сергіївна

***

10-С

ІІІ

Ворожбит Н.М

66.

Голих Роман Сергійович

***

11-С

І

Ворожбит Н.М

67.

Мастаєв

Роман В’ячеславович

***

11-С

ІІ

Ворожбит Н.М

68.

Дігтяр Вікторія Олександрівна

***

11-С

ІІ

Ворожбит Н.М

69.

Єфімова

Альона Олександрівна

***

11-С

ІІІ

Ворожбит Н.М

70.

Миколаєнко

Ольга Анатоліївна

***

11-С

ІІІ

Ворожбит Н.М

71.

Антонеко

Тетяна В’ячславівна

***

11-С

ІІІ

Ворожбит Н.М

72.

Чигріна

Анна Сергіївна

Українська мова

8-А

ІІ

Корніяченко Л.І

73.

Мироненко

Анастасія Ігорівна

* * *

8-Е

ІІ

Овдієнко О.М.

74.

Костюк

Лариса Василівна

* * *

10-А

І

Носенко Л.В.

75.

Кіріяк

Віта Вікторівна

* * *

10-С

ІІ

Нікітенко Л.М.

76.

Кутяк

Надія Володимирівна

* * *

11-А

ІІ

Кіріяк Л.М.

77.

Горбенко Олена Сергіївна

* * *

11-В

ІІІ

Кіріяк Л.М.

78.

Півень

Андрій Валерійович

Інформатика

10-С

І

Томко В.Г.

79.

Мироненко

Рувім Васильович

* * *

10-С

ІІ

Томко В.Г.

 

 

 

Авторизація






Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

Погода


[+]
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • blue color
  • green color