Лубенська спеціалізована школа № 6

 
Ласкаво просимо на офіційний сайт | Welcome to the official site

Оголошення

Наказом №11-У

від 30.06.2020

зараховано 106 учнів

до 1 класу.

 

 

Головна arrow Шкільна книга рекордів arrow Зірки педагогічного олімпу arrow Освіта без кордонів. Мішкова Н. А. - учасник Програми педагогічної майстерності вчителів (ТЕА)
Освіта без кордонів. Мішкова Н. А. - учасник Програми педагогічної майстерності вчителів (ТЕА) Надрукувати Надіслати електронною поштою

           Цієї осені я мала унікальну нагоду відвідати Сполучені Штати Америки, узявши участь у Програмі педагогічної майстерності вчителів (TEA), що є програмою Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США і адмініструється Радою  міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX). Це унікальна можливість для вчителів загальноосвітніх шкіл Євразії та Південної Америки поглибити компетентність у предметах, які вони викладають, підвищити свій фаховий рівень та дізнатися більше про культуру США.

Image

Більше 80 моїх колег з Індії, Непалу, Бангладешу, Таджикистану, Казахстану, Болгарії, Румунії, Аргентини, загалом 22 країн світу, зустрілися у Вашингтоні. Потім у складі чотирьох груп ми вирушили на навчання до різних університетів. Мені пощастило проходити стажування в Університеті післядипломної освіти (CGU) міста Клермонт (Каліфорнія).

Image

Шеститижнева програма включала академічне навчання та інтенсивний тренінг з методики викладання англійської мови і лідерства в освіті, а також навчання роботі в мережі Інтернет та електронній обробці текстів. Я також мала нагоду пройти чотирьохтижневе стажування в одній із місцевих середніх шкіл (Palomares Academy of Health Sciences).

Image

Попри досить щільний розклад занять наша програма була також насичена різноманітними екскурсіями та поїздками. Я побувала у Лос Анджелесі, Сан-Франциско, Лагуні Біч, Пасадені. Перебуваючи у Вашингтоні, я відвідала Рузвельт Меморіал, Капітолій та Смітсонівський музей.

Image

Найцінніше, з чим я повернулася на Батьківщину, - це усвідомлення того, що освіта насправді не має кордонів. Моє спілкування з колегами не закінчилося 8 листопада (офіційна дата завершення програми), а лише розпочалося і вже у новому віртуальному вимірі. Адже незважаючи на те, що ми живемо на різних континентах і говоримо різними мовами, ми виконуємо велику і почесну місію – виховуємо нове покоління громадян єдиної глобальної спільноти.

                                                                         Мішкова Наталія Анатоліївна

 

Авторизація


Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

Погода


[+]
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • blue color
  • green color