Лубенська спеціалізована школа № 6

 
Ласкаво просимо на офіційний сайт | Welcome to the official site

Оголошення

Вітаємо з початком
нового 2019-2020 н.р.!!!
Яскравих вражень,
пізнавальних уроків,
захопливих подій!!! 
 

 

 

Головна arrow Класне життя arrow 11.12.12 Мандри країною Права, Закону й моральних норм, або...Правознавчий брейн-ринг для 10-11кл.
11.12.12 Мандри країною Права, Закону й моральних норм, або...Правознавчий брейн-ринг для 10-11кл. Надрукувати Надіслати електронною поштою

Усі ми живемо в суверенній державі й сподіваємося на торжество Права, Закону та Справедливості. Уже з дитинства нам говорять про наші права та обов'язки. Кожен з нас — повноцінний член суспільства, який повинен зрозуміти свою роль у забезпеченні нормальної діяльності, добробуту та процвітання цілого правового суспільства. Як це зробити? З метою знайти відповідь на це складне запитання, а також з нагоди шістдесятої річниці  Міжнародного дня захисту прав людини, 11 січня для учнів 10-11 класів відбувся брейн-ринг з правознавства,  який організували та провели викладачі історії та правознавства Абрамова Наталія Федорівна та Шевченко Микола Михайлович.

Image

Image

У заході взяли участь 5 команд, що складались із учнів 10-А (капітан - Калайда Д.), 10-В (капітан - Кудрик О.), 11-А (капітан - Даценко О.), 11-В (капітан - Лінєйкін І.) та 11-С (капітан - Ісаєва О.) класів. За ходом гри слідкувало вельмишановне та компетентне журі: Кочергіна С.О., Кравчук В. І., Панченко Н. А. та переможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства учень 9-С класу Войтович М.

Image

Брейн-ринг пройшов надзвичайно цікаво, емоційно та захоплююче. Усі учасники виявили ґрунтовні знання з правознавства. Найактивнішими вболівальниками були Ківа Т. (11-А) і Товкач В.(11-В), які завдяки правильним відповідям на запитання до залу допомогли своїм командам отримати додаткові бали.

Image

Підсумки брейн-рину оголосила голова журі - директор школи Кочергіна Світлана Олександрівна. 

Image

У запеклій, але справедливій боротьбі перемогу здобув колектив 11-А класу: Даценко О., Юхимчук О., Дмитренко М., П'яташ С., Делаварі А., Фоменкова К.

Image

Почесне друге місце посіда команда 11-В класу та третє місце розділили між собою 10-А, 10-В та 11-С . Усі учасники були нагороджені грамотами.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших наукових і життєвих успіхів!

П'яташ Сніжана, 11-А клас

 

Авторизація


Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

Погода


[+]
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • blue color
  • green color