Лубенська спеціалізована школа № 6

 
Ласкаво просимо на офіційний сайт | Welcome to the official site

Оголошення

Наказом №11-У

від 30.06.2020

зараховано 106 учнів

до 1 класу.

 

 

Головна arrow Історія школи arrow Лубенській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 6 – 65!
Лубенській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 6 – 65! Надрукувати Надіслати електронною поштою

Ювілеї-це особливі події в житті будь-якого колективу, вони є своєрідним рубежем, коли аналізуються досягнуті результати, підводяться підсумки, переглядаються пріоритети й визначаються завдання на майбутнє. Мені надзвичайно приємно писати зараз про те, що наш навчальний заклад має славну історію, чудові традиції, вражаючі успіхи, якими з гідністю може пишатися не тільки шкільна громада, а й рідне місто та область.

65 років…, а за ними стоять десятки сотень дитячих доль, учительських надій, батьківських сподівань. Змінювався статус школи, приходили нові педагоги, випускалися в доросле життя учні, та одне залишалося незмінним: висока культура учительської праці, активна життєва позиція, любов і повага до кожного учасника навчально-виховного процесу, прагнення бути завжди й у всьому кращими, досконалішими, успішнішими.

А все починалося далекого післявоєнного 1947 року, коли влада міста Лубен прийняла рішення про створення нової школи з російською мовою навчання, яка існувала б у військовому містечку та навчала  дітей військовослужбовців славетної 25 Чапаєвської дивізії. Школа № 3, де до цього здобували освіту діти військових, не могла прийняти всіх бажаючих. І ось 1 вересня 1947 року на вулиці Лисенка, 4 (зараз це приміщення художньої школи) з’явився новий навчальний заклад: семирічна школа № 6. А уже через 20 років, у 1967 році, на вулиці Монастирській (тоді Карла Маркса), № 36 виросла нова будівля, куди переселилася наша школа, яка тоді вже називалася середньою загальноосвітньою, трудовою, політехнічною школою з виробничим навчанням. У 1972 році в ній було запроваджено поглиблене вивчення англійської мови, із 1995 по 2003 роки це - школа-ліцей, а з 2004 –  спеціалізована школа.

Школа – це перш за все вчитель, мудрий, уважний, толерантний, глибока цікава особистість, яка вміє захопити, заворожити, переконати, уміє повести за собою й ніколи не зупиняється на півдорозі. Саме такими педагогами завжди вирізнялася школа № 6. І серед них яскравими зірками сяяли директори: Сахно Володимир Іванович, Чабаненко Олександра Іванівна, Дмитренко Василь Едуардович, заступники директора з навчально-виховної роботи Козлов Леонід Данилович, Баканова Лідія Іванівна, Капішевська Фаїна Федорівна, Дрібна Надія Микитівна, Сірченко Світлана Олексіївна, Петрова Ніна Михайлівна,  організатор з позакласної та позашкільної роботи Бова Лідія Олексіївна, педагоги Ніканорова Надія Степанівна, Зайцева Віра Іванівна, Любимова Людмила Олексіївна, Байцур Лєна Анатоліївна, Міщенко Олена Олександрівна, Ришкевич Марія Олександрівна, Ткаченко Галина Володимирівна, Панченко Єлизавета Миколаївна, Кожухалова Людмила Федорівна, Андросенко Любов Василівна, Дем’янченко Людмила Василівна, Петрух Поліна Іванівна, Акімова Тамара Йосипівна, Глібович Олександр Геогргієвич, Биковський Аркадій Миколайович, Вологдіна Любов Андріївна та десятки інших прекрасних педагогів, які створювали школу, розбудовували й стверджували її імідж, працювали на совість, із вогником, ентузіазмом, із великою любов’ю й натхненням.

І сьогодні школа № 6 живе напруженим цікавим життям, торуючи власний шлях і залишаючи на теренах Лубенщини свій особливий неповторний слід. Колектив закладу налічує 810 учнів і 108 працівників. Серед педагогів – 8 переможців міжнародних освітніх українсько-американських програм «Нагороди за успіхи у викладанні англійської мови» та «Партнери в освіті», переможець міжнародної премії інституту Гете, 4 переможці обласного та 2 лауреати Всеукраїнського етапів конкурсу «Учитель року», 5 переможців Всеукраїнського конкурсу «Панорама творчих уроків».

Заклад підтримує активні міжнародні зв’язки з Корпусом Миру США, Американськими Радами зі співробітництва в галузі освіти та вивчення іноземних мов, польсько-українською фундацією PAUCI. Школа має 40 національних переможців міжнародної програми молодіжного обміну майбутніх лідерів FLEX, які навчалися в США. У 2008 і 2009 роках заклад був визнаний національним переможцем міжнародної програми молодіжного обміну польсько-української фундації PAUCI. Із 2010 року школа є учасником міжнародного пілотного проекту Британської Ради «Навчаємось разом», що дає можливість співпрацювати з навчальними закладами Уельсу, Мальти та Кіпру. У 2011 році проект «Збережи воду – врятуй планету!» став переможцем програми «Створення осередків екологічної освіти в школах України» за фінансової підтримки посольства США в Україні та українсько-польської фундації PAUCI.

У 2010 році заклад був нагороджений дипломом і медаллю Міністерства освіти і науки України та Академії педагогічних наук України за високі творчі досягнення в інноваційному оновлення національної системи освіти. У 2012 році спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 6 стала переможцем загальнонаціонального проекту «Флагмани освіти і науки України» і була нагороджена грамотою Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України «за вагомий внесок у розвиток освіти і науки України».

Цікаві творчі педагогічні знахідки, постійне прагнення до самовдосконалення й досягнення нових висот, відмінні результати в навчанні й вихованні, завжди активна життєва позиція – ось показники роботи Лубенської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 6, яка 30 листопада відсвяткувала свій 65-літній ювілей.             

 

                              Директор школи Кочергіна С.O.

 

Авторизація


Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

Погода


[+]
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • blue color
  • green color