Лубенська спеціалізована школа № 6

 
Ласкаво просимо на офіційний сайт | Welcome to the official site

Оголошення

Наказом №11-У

від 30.06.2020

зараховано 106 учнів

до 1 класу.

 

 

Головна arrow Історія школи arrow Тематичні виховні години в День народження школи
Тематичні виховні години в День народження школи Надрукувати Надіслати електронною поштою
День народження завжди відрізняється від буднів. Тому його й чекають з нетерпінням. І ювілей школи для учнів минув не так, як звичайний навчальний день. У кожному класі пройшли виховні години. На початку пролунала вітальна радіогазета, у якій директор школи Кочергіна Світлана Олександрівна розповіла про історію та здобутки нашого навчального закладу. 

Кожен класний керівник запросив на зустріч зі своїми учнями видатних людей, чиї імена так чи інакше пов’язані з нашою школою.

Наприклад, учням 5-С класу  Панченко Алла Петрівна розповіла про роботу шкільної бібліотеки (адже була її завідуючою), читацькі уподобання тогочасних учнів. Вона подарувала художні книги для заснування класної бібліотеки.

 Image

Дітям 5-В класу про історію школи розповіла її випускниця Овдієнко Оксана Миколаївна – їх класний керівник, учитель української мови.

 Image

 6-А клас почув розповіді про життя нашої школи в 60-х роках, про здобутки й перемоги випускників від випускниці 1967-1968 н.р. Ситник (Комарової) Марії Іванівни.

 Image

З учнями 6-В класу спілкувалася Федько Віра Петрівна, учитель англійської мови нашої школи, яка зараз на заслуженому відпочинку.

 Image

А учні 7-А зацікавлено слухали випускницю 1979 року Коршак (Зайцеву) Тетяну Володимирівну – свого класного керівника. Вона поділилася спогадами про шкільні роки, розповіла про видатних випускників школи та про 25-річну роботу вчителя математики.

 Image

Про власні шкільні роки та роботу в рідній школі учням 7-В класу розповіла вчитель англійської мови Пирогова Людмила Олександрівна.

 Image

На зустріч із 8-А завітав Грицай Віктор Миколайович, випускник 1976 року, підполковник запасу, начальник зв’язку 25-ї мотострілкової дивізії ім..В.І.Чапаєва. Нагороджений Орденом Президента України «За відмінну службу». Він розповів про життя нашої школи в 70-ті роки, вплив педколективу на майбутню професію, згуртованість та дисципліну під час навчання.

 Image

Детально про житті нашої школи, починаючи від 70-х років і до сьогодення, учні 8-С дізналися від Петрової Ніни Михайлівни, учителя англійської мови. Вона також розповіла про значні здобутки й перемоги наших випускників, наголосивши на тому, що старанність та наполегливість у шкільні роки дають гарні результати в дорослому житті.

 Image

До 8-В та 9-А завітало багато гостей: Бова Лідія Олексіївна – колишній учитель світової літератури, яка віддала роботі в нашій школі більше 30 років; та декілька наших випускників –  Лакішис Наталія Олександрівна, Дем’янченко Людмила Василівна (учителі англійської мови), Томко Василь Григорович (учитель інформатики).

 Image

На завершення зустрічі учениці 9-А класу разом із усіма присутніми виконали гімн школи.

 Image

Цікавими спогадами про свої шкільні роки поділилася з учнями 9-В класу Буняк Людмила Іванівна. Вона у 1967 році пішла в 1 клас новозбудованої школи.

Учні 9-С зустрілися з випускником школи, членом Лубенського літературного об’єднання О.Донченка, Полтавського союзу літераторів Андрієм Дальнім. Дев’ятикласники  дізналися про різноманітні конкурси та змагання, у яких брали участь колишні школярі, про особливості творчості митця, насолоджувалися авторським читанням поетичних творів.

 Image

10-А та 10-В спілкувалися з колишнім учителем історії, заступником директора з навчально-виховної роботи протягом 25 років – Капішевською Фаїною Федорівною.

Це людина, що віддала нашій школі значну частину свого життя. Вона розповіла про минуле навчального закладу, тогочасне навчання й викладання. Цікаво було почути історії про започаткування традиційних свят і подій, що відзначаються дотепер. Фаїна Федорівна дала настанови відстоювати честь нашої рідної школи, підвищувати рівень її здобутків, беручи приклад з минулих поколінь.

 Image

11-А із задоволенням слухав цікаві та захоплюючі розповіді Андросенко Любові Василівни, колишнього вчителя англійської мови, яка більше 20 років працювала в нашому навчальному закладі,  про випадки зі шкільного життя та про  випускників, що прославляють ім’я школи за межами України.

 Image

З 11-В та 11-С спілкувалася Костюченко Тетяна Михайлівна, учитель світової літератури, колишня випускниця нашої школи.

Image
 

Авторизація


Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

Погода


[+]
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • blue color
  • green color