Лубенська спеціалізована школа № 6

 
Ласкаво просимо на офіційний сайт | Welcome to the official site

Оголошення

Мікрорайон нашої школи:

 

вул. Вишневецьких

вул.Першотравнева

вул.Монастирська

вул.Ботанічна

вул.Свобода

вул.Щелканова

вул.П.Лубенського

вул.Грушевського

вул.Кузні 

 

 

Головна arrow Шкільна книга рекордів arrow Наукове товариство "ДивоСвіт" arrow Значення листів для періодичних видань / Уманець Валерія
Значення листів для періодичних видань / Уманець Валерія Надрукувати Надіслати електронною поштою

Засоби масової інформації відображають і формують громадську думку. В основу вибору, який людина робить на всіх рівнях взаємовідносин зі ЗМІ (вибір засобів, джерел повідомлень і т.д.), лежить її соціальні потреби й інтереси. Вони визначаються об’єктивною необхідністю – становищем особистості в соціальній системі, її стосунками з іншими людьми. Особа потребує свободи у висловлюванні власної думки стосовно тієї чи іншої проблеми. Це їй надає змогу само реалізуватися у соціумі, як індивідуальності. Лист читача до друкованих видань – спосіб висловити об’єктивну думку стосовно соціальної проблеми, яка зараз актуальна у суспільстві.

            Для редакції надзвичайно важливо мати зворотній зв'язок. Адже завдяки реакції читачів на ту чи іншу публікацію або проблему, яку піднімають журналісти у своїх доробках, можна зрозуміти ступінь задоволення обсягом чи характером надрукованих матеріалів. А від цього залежить рейтинг самого друкованого видання.

Image

            Робота з листами дуже клопітка та потребує індивідуального підходу до кожного посилання. Перед публікацією його потрібно перевірити, оскільки можуть бути неточності, хаотичний підбір фактів, спотворення інформації. Працівники редакції зобов’язані відрізнити здорову критику, направлену на викорінення недоліків від наклепницьких роздумів. Найменша неточність може призвести до серйозних помилок. Кожен лист, що призначений для друкування, потрібно ретельно виправити, по можливості зберегти стиль автора, уміло виділити основну думку. Це робиться, на жаль, не в усіх редакціях. Деякі працівники трактують усі листи під один зразок, змінюють образні звороти, скорочують текст, так що з листа зникає те, заради чого його написали.

            На сьогодні ЗМІ є засобом масової комунікації. Газети, журнали, телебачення, радіо, Інтернет-ресурси дають змогу спілкуватися між собою найрізноманітнішим верстам населення, тому, в першу чергу, для того, щоб аудиторія була задоволена роботою ЗМІ, вони повинні реагувати на її потреби. Активна співпраця з обох боків дає позитивні результати. Журналісти оцінюють свою працю через призму відгуків аудиторії, читачі, в свою чергу, стимулюють до написання якісних матеріалів, які мають попит у суспільстві. Як результат – зростає рейтинг видання.

Image

            Активна діяльність дописувача говорить про стійку громадську позицію, якої так потребує наша держава.  ЗМІ повинні виховувати у своїй удиторії вміння мислити, чітко формувати свої спостереження та відрізнити власні думки від нав’язаних. Без внутрішнього зв’язку читача і редакції цього не досягти. Тому важко переоцінити значення листів для періодичних видань. Саме та газета чи журнал, що підтримує постійний зв'язок з аудиторією, має визнання серед громади.

          Наукова робота була виконана на базі редакції районної громадсько-політичної газети "Лубенщина".

Image

                                                                              Уманець Валерія, учениця 11-А класу 

 

 

Авторизація


Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

Погода


[+]
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • blue color
  • green color