Лубенська спеціалізована школа № 6

 
Ласкаво просимо на офіційний сайт | Welcome to the official site

Оголошення

    Дитяча "гаряча лінія"

      0-800-500-225

 безкоштовно з мобільного 

Головна arrow Шкільна книга рекордів arrow Олімпійська надія arrow РЕЗУЛЬТАТИ участі в ІІІ (обласному ) етапі Всеукраїнських предметних олімпіад 2012-2013 н. р.
РЕЗУЛЬТАТИ участі в ІІІ (обласному ) етапі Всеукраїнських предметних олімпіад 2012-2013 н. р. Надрукувати Надіслати електронною поштою

 

ПІБ учня

Клас

Місце

Вчитель

1

економіка

Кудрик Олександра Юріївна

10-В

ІІ

Ворожбит Н.М.

2

 

Недолужко Владислав Валентинович

10-В

ІІІ

Ворожбит Н.М.

3

 

Когтєв Максим Олексійович

11-С

І

Ворожбит Н.М.

4

 

Савлук Руслан Васильович

11-С

ІІІ

Ворожбит Н.М.

5

 

Носенко Вікторія

Вячеславівна

11-С

ІІІ

Ворожбит Н.М.

6

 

Савченко Олександр

Олександрович

11-С

ІІІ

Ворожбит Н.М.

 Image

7

історія

Савенкова Наталія Анатоліївна

11-В

ІІ

Абрамова Н.Ф.

 Image

8

фізика

Томко Марина

Василівна

8-В

ІІІ

Деркач Л.А.

9

 

Повар Тетяна Володимирівна

11-С

ІІІ

Скапа С.М.

Image

10

географія

Войтович Михайло Михайлович

9-С

ІІ

Соколовська О.П.

11

 

Миколаєнко Олена Анатоліївна

9-А

ІІ

Соколовська О.П.

12

 

Делаварі Аріан Хамедович

11-А

ІІ

Соколовська О.П.

13

 

Савченко Олександр Олександрович

11-С

ІІ

Соколовська О.П.

14

 

Савлук Руслан Васильович

11-С

ІІІ

Соколовська О.П.

 Image

15

англійська мова

Кочергіна Євгенія Андріївна

9-А

ІІ

Дем’янченко Л.В.

16

 

Шарий Артем Романович

9-А

ІІІ

Юхимчук С.М.

17

 

Лисенко Тетяна Олександрівна

10-А

ІІ

Корінь Л.П.

18

 

Кондратюк Марія Володимирівна

10-А

ІІ

Корінь Л.П.

19

 

Статкевич Дар’я Олегівна

10-В

ІІІ

Нікул Ю.В.

20

 

Блєдних Катерина Ігорівна

10-А

ІІІ

Корінь Л.П.

 

21

 

 

Таровик Лілія В’ячеславівна

 

10-А

 

ІІІ

 

Корінь Л.П.

 

22

 

Каретник Юлія Володимирівна

11-В

І

Кунишева Л.П.

23

 

Носенко Вікторія

Вячеславівна

11-С

ІІ

Сокирко Н.М.

24

 

Лінєйкін Ілля Олександрович

11-В

ІІ

Кунишева Л.П.

25

 

Юхимчук Ольга Григорівна

11-А

ІІІ

Мішкова Н.А.

26

 

Бассак Вероніка Олександрівна

11-А

ІІІ

Мішкова Н.А.

 Image

27

українська мова та література

Мироненко Моніка Василівна

10-А

ІІІ

Кіріяк Л.М.

28

 

Семидоцька Олександра Станіславівна

10-В

ІІІ

Білан О.Г.

29

 

Трегуб Дар’я

Андріївна

11-С

ІІ

Носенко Л.В.

30

 

Носенко Вікторія Вячеславівна

11-С

ІІІ

Носенко Л.В.

31

 

Безгубенко Софія

 Юріївна

11-С

ІІІ

Носенко Л.В.

 Image

32

біологія

Томко Марина Василівна

8-В

ІІІ

Давиденко Т.Ф.

33

 

Федоренко Тетяна Олександрівна

10-В

ІІІ

Прозоровська О.Ф.

 Image

34

німецька мова

Якимець Діана Василівна

9-В

ІІІ

Білоненко Г.Г.

 Image

35

математика

Афонін Антон Олександрович

7-А

ІІ

Коршак Т.В.

36

 

Когтєв Максим Олексійович

11-С

ІІІ

Литвин В.Н.

 Image

37

правознавство

Войтович Михайло Михайлович

9-С

ІІ

Абрамова Н.Ф.

38

 

Федоренко Дарина Олександрівна

9-С

ІІІ

Абрамова Н.Ф

39

 

Повар Тетяна Володимирівна

11-С

ІІ

Абрамова Н.Ф.

 Image

40

педагогіка й психологія

Юхимчук Ольга Григорівна

11-А

ІІІ

Кондратюк Ю.В.

 Image

 

 

 

Авторизація






Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

Погода


[+]
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • blue color
  • green color