Лубенська спеціалізована школа № 6

 
Ласкаво просимо на офіційний сайт | Welcome to the official site

Оголошення

Мікрорайон нашої школи:

 

вул. Вишневецьких

вул.Першотравнева

вул.Монастирська

вул.Ботанічна

вул.Свобода

вул.Щелканова

вул.П.Лубенського

вул.Грушевського

вул.Кузні 

 

 

Головна arrow Шкільна книга рекордів arrow Наукове товариство "ДивоСвіт" arrow У світі фізики елементарних частинок… / Повар Тетяна
У світі фізики елементарних частинок… / Повар Тетяна Надрукувати Надіслати електронною поштою

Як відомо, дослідження в сфері фізики ядра та елементарних частинок є досить перспективними, адже дозволять людству краще зрозуміти будову та властивості тіл у Всесвіті, пояснити рідкісні явища та створити унікальні технології. Одним із основних об’єктів дослідження фізики елементарних частинок є мюон, досить цікава для вивчення частинка.
Image 
Це нестабільна елементарна частинка з негативним електричним зарядом і ½ спіном. Вона бере участь у гравітаційній, електромагнітній, слабкій взаємодії, але не здатна до сильної, належить до лептонної родини ферміонів. Мюон має античастинку із зарядом протилежного знака, яка рівна йому за спіном і масою. Вона  називається антимюон. На перший погляд здається , що в ній не має нічого особливого. Але ви помиляєтьсь, мюону властиві аномальні властивості, які досі не вдалося пояснити вченим.
Мюон, який значно відрізняється за масою від електрона,  проявляє е-універсальність при взаємодіях, а це суперечить основним сучасним принципам ядерної фізики. Пояснення даних властивостей мюона стане надзвичайно важливим фундаментальним відкриттям у науці. Тому вивчення мюона є надзвичайно актуальним на сучасному етапі розвитку науки, адже з ним пов’язані перспективні напрямки ядерних досліджень.
Image 
Хоча технології з використанням  мюонів ще не набули широкого застосування у світовій практиці. Це зумовлено тим, що властивості та структура мюонів ще не достатньо вивчена й потребує ретельного дослідження. Виходячи з того, що на сьогоднішній день відомо про дану елементарну частинку, її вже зараз використовують для вивчення динамічних явищ на Сонці, у геліосфері, магнітосфері та атмосфері Землі. Також мюонні атоми знайшли застосування в біології та медицині, зокрема для елементарного аналізу складу живих організмів, а також у мюонній флюорографії при виконанні пошукових робіт.
Отже, вивчення даних елементарних частинок є досить перспективним для різних галузей науки й техніки. Їх дослідження може дати поштовх до створення сучасних новітніх технологій, що будуть приносити користь людству.
                                                       Повар Тетяна, учениця 11-С класу 
 

Авторизація


Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

Погода


[+]
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • blue color
  • green color