Лубенська спеціалізована школа № 6

 
Ласкаво просимо на офіційний сайт | Welcome to the official site

Оголошення

Вітаємо з початком
нового 2019-2020 н.р.!!!
Яскравих вражень,
пізнавальних уроків,
захопливих подій!!! 
 

 

 

Головна arrow Новини arrow 12.02.2013 Тренінг з профілактики ВІЛ/СНІДу
12.02.2013 Тренінг з профілактики ВІЛ/СНІДу Надрукувати Надіслати електронною поштою

      З 4 по 8 лютого 2013 року волонтер Корпусу Миру Абігейл Андерсон, учениця 9-В классу Чернікова Дар`я та псхолог Лубенського наркологічного диспансеру Ольга Ботякова відвідали 5-денний тренінг з профілактики ВІЛ/СНІДу, що проходив у місті Києві. 

Image 

       25 волонтерів, 25 молодих лідерів та 25 українських партнерів, які мають активну громадянську позицію та які не байдужі до ситуації з ВІЛ в Україні і до прав ВІЛ-позитивних людей, які прагнуть зміцнити потенціал та роль молоді у подоланні цієї страшної епідемії, ознайомилися з програмою «Маршрут Безпеки»,  розробленою Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ. 
Image 
      Важливими аспектом тренінгу було усунення міфів та стереотипів щодо шляхів поширення ВІЛ і вироблення практичних навичок профілактики цього захворювання, виховання толерантного відношення до ВІЛ-позитивних.  Інтерактивна форма навчання, без сумніву, сприяла засвоєнню необхідних знань та навичок. 
     Учасники набули практичних навичок проведення тренінгів, знайшли відповіді на гострі та часом «незручні»  запитання.  Дискусії проходили в чотирьох тематичних групах – креативних студіях:  «Інформаційна кампанія по профілактиці ВІЛ»,  «Все, про що я хочу поговорити! (ВІЛ та теми табу)»,  «Як я бачу заходи з профілактики ВІЛ»,  «Права людини та толерантність».
Image 
    Мене, як учасницю тренінгу,   вразив тренерський склад, що працював за принципом рівний-рівному, тобто в нас не було жодних закритих тем для обговорення. Наприкінці тренінгу нам була поставлена задача: створити проект на тему «Профілактика ВІЛ/СНІДу». Це було одне з найскладніших завдань, але не дивлячись на це, ми впорались і вийшли переможцями. Наш проект «Cook Out» зайняв перше місце серед усіх представлених ідей.
      Я  закликаю молодь не бути байдужими до проблеми ВІЛ/СНІДу, дослухатися до порад і завжди бути активними у боротьбі з цією хворобою.
                                                                                                      Учениця 9-В класу Чернікова Дар`я
 

Авторизація


Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

Погода


[+]
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • blue color
  • green color