Лубенська спеціалізована школа № 6

 
Ласкаво просимо на офіційний сайт | Welcome to the official site

Оголошення

Вітаємо з початком
нового 2019-2020 н.р.!!!
Яскравих вражень,
пізнавальних уроків,
захопливих подій!!! 
 

 

 

Головна arrow Новини arrow 27.02.2013. Нові горизонти міжнародної співпраці
27.02.2013. Нові горизонти міжнародної співпраці Надрукувати Надіслати електронною поштою

26 лютого 2013 року директор школи Кочергіна С.О. взяла участь у нараді учасників спільного проекту, що проводилася Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України і була присвячена  презентації  міжнародної програми eTwinning Plus в Україні. Відкрив зустріч заступник Міністра Жебровський Б.М. , який наголосив на важливості запуску саме цієї програми в нашій державі, адже вона відкриває широкі можливості для міжнародної співпраці зі школами Європи за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій. Участь у програмі дозволить учням України підвищити мотивацію вивчення іноземних мов та покращити навички використання інформаційних технологій. Педагоги ж ,у свою чергу, отримають можливість установити прямі контакти з колегами з інших європейських країн, обмінюватися досвідом та знайомитися з зарубіжними методами викладання.

Image 

Як підкреслила Головний спеціаліст Міністерства Коваленко О.Я., мовою спілкування в межах проекту буде англійська, але німецька та французька також мають активно використовуватись у ході співпраці.

Даний проект існує в країнах Європейського Союзу з 2005 року і користується надзвичайною популярністю серед освітян. У 2013 році до нього приєднується ще 5 країн, а саме: Грузія, Вірменія, Азейбарджан, Молдова та Україна.

Image 

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України визначило 77 шкіл-лідерів, яким надається почесне право бути першими учасниками в цьому проекті. Надзвичайно приємно, що і Лубенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 6 має змогу долучитися до програми eTwinning Plus і реалізувати свій потенціал та здобути неоціненний досвід міжнародної співпраці.

Крім того, у нараді взяли участь Сергій Теплов, керівник проекту в Україні, Олександр Шаленко, представник Британської Ради в Україні, Петра Капермайер, представник Гете-інституту в Україні, Валентина Веліченко та Олена Коваленко, представники PSA eTwinning Plus в Україні.

Що ж, будемо сподіватися, даний проект відкриє для нашого навчального закладу нові захоплюючі незвідані горизонти. 

 

Авторизація


Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

Погода


[+]
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • blue color
  • green color