Лубенська спеціалізована школа № 6

 
Ласкаво просимо на офіційний сайт | Welcome to the official site

Оголошення

Наказом №11-У

від 30.06.2020

зараховано 106 учнів

до 1 класу.

 

 

Головна arrow Новини arrow 21.03.2013 Семінар практичних психологів та соціальних педагогів міста
21.03.2013 Семінар практичних психологів та соціальних педагогів міста Надрукувати Надіслати електронною поштою

 На базі нашої школи відбувся семінар для практичних психологів та соціальних педагогів ЗНЗ міста.

Image

Тема семінару була обрана дуже вдала та актуальна для сьогодення – «Профілактика лихослів’я у шкільному середовищі»,  адже мова наших сучасників насичена лихослів’ями і цю звичку від дорослих переймають діти.

На початку заходу  директор школи Кочергіна Світлана Олександрівна детально розповіла про традиції, досягнення та успіхи учнівського і педагогічного колективів нашої школи.

Image

До слова була запрошена також методист ММК Кравцова Л.О. Теоретична частина семінару полягала у виступах соціального педагога Дмитренко Валентини Олександрівни з темою: «Лихослів’я – соціальна небезпека цього явища» та практичного психолога Кондратюк Юлії Валентинівни, яка розповіла про профілактику лихослів’я в шкільному середовищі.

Під час практичних занять присутнім були представлені фрагменти уроків з учнями 6 – А класу:

Бінарне розвиваюче заняття з елементами тренінгу «Мова – дзеркало душі». Метою якого було – гармонізація внутрішнього світу дітей, покращення їх емоційного стану та психічного здоров’я, розвиток співпраці, профілактика та корекція лихослів’я в учнівському середовищі. Заняття підготували та провели бібліотекар Панченко Наталія Вікторівна та практичний психолог Кондратюк Юлія Валентинівна.

Image 

Інтерактивне заняття – презентація з елементами тренінгу «Сила слова або отрута лихослів’я». Під час уроку діти дізналися про походження лихослів’я, мали можливість познайомитися та обговорити народні приказки про слово, дізналися який вплив лихих слів на рослини та організм людини і на завершення пограли у гру «Вирости дерево доброти». Тренінг підготували та провели соціальний педагог Дмитренко Валентина Олександрівна та учениця 11 – А класу Юхимчук Ольга.

Image 

 Запрошені гості  також були залучені до практичного заняття. Вони взяли участь у тренінгу для вчителів з метою профілактики лихослів’я, дратівливості, негативізму серед вчителів; розвитку навичок позитивної взаємодії; формування навички конструктивної взаємодії команди шкільних працівників та ін.

Image

Хочеться зазначити, що семінар був пізнавальний і пройшов у цікавій, формі. Практичні психологи та соціальні педагоги з інших ЗНЗ мали можливість набути новий досвід, поділитися своїми вміннями й знаннями та отримати масу позитивних емоцій.

                                                              Педагог – організатор Таранець А.В.

 

Авторизація


Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

Погода


[+]
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • blue color
  • green color