Лубенська спеціалізована школа № 6

 
Ласкаво просимо на офіційний сайт | Welcome to the official site

Оголошення

Наказом №11-У

від 30.06.2020

зараховано 106 учнів

до 1 класу.

 

 

Головна arrow Новини arrow 28.03.2013 "Творчий портрет" учителів точних та природничих наук, іноземної мови
28.03.2013 "Творчий портрет" учителів точних та природничих наук, іноземної мови Надрукувати Надіслати електронною поштою

Image

Image

Image

Image

Image

«Творчі портрети» вчителів англійської мови Юхимчук Світлани Миколаївни, Куценко Галини Григорівни та вчителя німецької мови Білоненко Геннадія Григоровича захопили усіх присутніх. Члени  методичного об’єднання вчителів іноземної мови мали змогу побачити колег як учителів-творців, акторів, порадників, креативних особистостей, які досконало володіють методикою викладання предмета та впроваджують сучасні інноваційні технології в процес навчання.  

Використовуючи сучасні інформаційні технології вчитель німецької мови Геннадій Григорович Білоненко формує та розвиває комунікативну культуру школярів, активізує їх навчально – пізнавальну діяльність, розвиває творчу активність. Метод проектів, який використовує вчитель у своїй діяльності, дозволяє учням здобути власний досвід інтелектуальної діяльності, мати на все власний погляд і не боятися його відстоювати.

Image

 «Педагоги не можуть успішно когось вчити, коли не вчаться самі» - таким є педагогічне кредо учителя ІІ категорії Галини Григорівни Куценко, творчої та цілеспрямованої особистості, яка успішно у своїй щоденній праці відшуковує засоби підвищення мотивації до вивчення іноземної мови учнями початкової та середньої школи. На її уроках діти мають змогу проявити свою неординарність, адже вони і малюють, і співають, і складають сюжетні історії, і створюють власні мультфільми, використовуючи при цьому набуті знання й навички з лексики та граматики.

Image

 Працюючи під гаслом «Вміє вчити той, хто вчить цікаво», Світлана Миколаївна Юхимчук широко використовує сучасні інноваційні технології, які створюють позитивну атмосферу на уроці й сприяють не тільки засвоєнню учнями знань, а й розвитку їхніх інтелектуальних, творчих здібностей, виробленню вмінь самостійно здобувати нові знання, працювати з різними джерелами інформації. Участь у міжнародних проектах, діяльність Євроклубу, організація Дня Уельсу в школі, святкування Дня Святого Патрика – усе це грані творчості цієї неординарної особистості.

Image 

 

Авторизація


Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

Погода


[+]
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • blue color
  • green color