Лубенська спеціалізована школа № 6

 
Ласкаво просимо на офіційний сайт | Welcome to the official site

Оголошення

Вітаємо з початком
нового 2019-2020 н.р.!!!
Яскравих вражень,
пізнавальних уроків,
захопливих подій!!! 
 

 

 

Головна arrow Новини arrow 30.03.2013 Урочисте нагородження нашої школи
30.03.2013 Урочисте нагородження нашої школи Надрукувати Надіслати електронною поштою

Приємна подія зібрала цього вихідного дня педагогічний колектив нашої школи. Директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Сидоренко Олександр Леонідович завітав до нас зовсім не з перевіркою (хоча сьогодні – пробне тестування з математики). Доктор соціологічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України вручив нашому навчальному закладу Сертифікат якості. 

Image 

Лубенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 6 посідає ІІІ рейтингове місце в області, 42% випускників якої отримали більше 173 балів з усіх предметів. Це надзвичайно успішний результат, що підтверджує високий рівень навчально-виховного процесу в нашій школі.

Олександр Леонідович розповів, що з роботою нашого навчального закладу знайомий уже три роки. Подякував педагогічному колективу за працю, адже за високими результатами випускників стоїть копітка робота викладачів.  Відмітив, що в школі яскраво виражений  культ навчального процесу. Саме тому Лубенська спеціалізована школа має таку велику кількість переможців предметних олімпіад різних рівнів  та конкурсу-захисту робіт МАН.

Image 

З перемогою наш навчальний заклад вітав і Грицаєнко О.П. Меру було приємно, що освіту міста оцінено Сидоренком О.Л. надзвичайно високо. Олександр Петрович щиро подякував нашим учителям за «безцінну роботу» з обдарованими дітьми.

Костенко Мирослав Володимирович вручив Грамоту Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації, підписану Мірошниченком В.І.

Image 

Заключне слово, звичайно, було за директором – Кочергіною С. О. За одержані нагороди й відзнаки для навчального закладу Світлана Олександрівна, в першу чергу,  висловила подяку педагогічному колективу. Надзвичайно приємно, що завдяки результатам зовнішнього незалежного оцінювання перед випускниками нашої школи відчиняються двері найпрестижніших вузів України, де вони можуть навчатися безкоштовно.

Наприкінці зустрічі зробили пам'ятне фото педколективу з гостями.

Image

 

 

Авторизація


Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

Погода


[+]
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • blue color
  • green color