Лубенська спеціалізована школа № 6

 
Ласкаво просимо на офіційний сайт | Welcome to the official site

Оголошення

Вітаємо з початком
нового 2019-2020 н.р.!!!
Яскравих вражень,
пізнавальних уроків,
захопливих подій!!! 
 

 

 

Головна arrow Новини arrow 09.04.2013 Наші переможці програми обміну“Flex”
09.04.2013 Наші переможці програми обміну“Flex” Надрукувати Надіслати електронною поштою

     Недарма Лубенську спеціалізовану школу №6 називають Sun City, адже саме наше сонячне містечко славиться своїми талановитими англомовними промінчиками.

Image 

    Уже котрий рік поспіль наші учні беруть участь у програмі Flex, що передбачає для її переможців можливість навчатися в Сполучених Штатах Америки.  І не дивно, що в цьому році ми маємо двох чарівних дівчат, що завдяки гарним знанням англійської мови, наполегливості  та  ерудиції   стали призерами та вже влітку  побачать новий континент,  який протягом наступного року стане їхньою домівкою.

     Переможцями  міжнародної програми “Flex-2013” стали Лисенко Тетяна (учениця 10А класу), яку підготувала Корінь Л.П., та Статкевич  Дар’я  ( учениця 10В класу), яку підготувала Нікул Ю.В.  Самі дівчата запевняють,  що  навіть не розраховували на те, що пройдуть  відбірні випробування та матимуть нагоду потрапити до Америки. 

    Поспілкувавшись із переможницями, ще раз упевнилася, що скромність прикрашає людей. Я поцікавилася, як дівчата готувалися.

Таня Лисенко: «У минулому році я ретельно готувалася, хвилювалася з цього приводу, але, на жаль, не пройшла й засмутилась. Чому мені вдалося це цього року, не знаю, можливо,  я стала старшою,  а можливо, чогось таки ще навчилася».

«А я, коли чесно, більше розраховувала на своє природне відчуття  мови та намагалася бути собою, - відповідала Даша. - З нашими творами працювали не стільки перекладачі, скільки психологи. Тобто важливим  є  наш внутрішній світ, особистісне бачення  людей навколо».

-         Ось ви їдете на рік навчання в інший кінець світу, в іншу країну, що різниться своїм менталітетом, культурою , чи не відчуваєте побоювання з цього приводу?

Таня : «Ні, особисто мені не страшно. Різниця менталітету, як на мене, не проблема, адже навіть тут,  в Україні, люди відрізняються поглядами на життя: один хоче грошей, інший  - сім’ю та спокою, а хтось не може жити без творчості. Усі ми різні, і мені здається, зрозуміти можна кожного».

Даша: « Я погоджуюся з Таниною думкою. Досить цікаво побувати в США, жити життям американського школяра, побачити світ…  Тільки одне шкода: сумуватиму за рідними, близькими мені людьми»

-          Мені відомо,  що на початку вам заборонятиметься спілкування з рідними. Як ви ставитеся до цього?

Таня: «Зрозуміло, що я сумуватиму. Але буде можливість потеревенити в Skayp –і  з ріднею раз на два тижні».

Даша: «Ці заходи впроваджують задля нашого звикання до звичаїв іншого народу, така собі  «культурна акліматизація». Та мені здається, важко буде лише на початку, а потім звикнемо».

-         А чи думаєте ви підтримувати спілкування  одна з одною під час перебування в Америці?

Даша: «Хіба що англійською(сміється). Ні, це було б класно».

Таня : «Так, я думаю, що будемо».

-          Ви вже влітку поїдете. Чи плануєте потім продовжити навчання в США у вищих навчальних закладах?

Даша: «Я б, звісно, хотіла, а втім, як вийде. Гадаю, це було б добре, адже Америка дає більше можливостей, ніж Україна, для особистісного становлення та подальшого кар’єрного зростання»

Таня : «А я – ні. Я патріотка, хочу здобути вишу освіту в Україні. Хочу навчатися та жити  країні, де народилася, а програма Flex– гарна нагода побачити світ та познайомитися з новим. Переконана, це буде гарний досвід для нас»

Розмова з дівчатами допомогла ближче познайомилися  з переможцями міжнародної програми “Flex”, окрасою та гордістю школи. Сподіваємося, що наші такі різні, але й неповторні дівчата, повернуться з Америки повні вражень, досвіду, і головне –  не втратять себе в цій високорозвиненій країні.

                 Разом з дівчатами на валізах була Базалійська Ірина (10Вклас)

 

 

 

Авторизація


Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

Погода


[+]
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • blue color
  • green color