Лубенська спеціалізована школа № 6

 
Ласкаво просимо на офіційний сайт | Welcome to the official site

Оголошення

Наказом №11-У

від 30.06.2020

зараховано 106 учнів

до 1 класу.

 

 

Головна arrow Класне життя arrow 20.04.2013 Відбувся тиждень початкової школи
20.04.2013 Відбувся тиждень початкової школи Надрукувати Надіслати електронною поштою

Згідно річного плану школи з 08.04 по 19.04 проходять Дні початкової школи. Усі класоводи разом із дітьми проводили цікаві та повчальні виховні заходи, свята, розваги.

Так учні 1-А класу (учитель Козіна С. І.) організували конкурс «Весела математика», де діти розв’язували нестандартні задачі, розгадували кросворди, демонстрували уміння логічно мислити, творчо, оригінально і винахідливо досягати поставленої мети, застосовуючи здобуті знання на уроках математики. Конкурс пройшов цікаво і весело. За підсумками суддів І місце – команда «Мінус», ІІ місце – «Плюс», а ІІІ місце – команда «Дорівнює».

2-В клас (учитель Тимченко О. А.) продемонстрували ситуаційно-рольову гру «Що потрібно знати про свій характер?». Усі переконалися, що в кожного характер особливий та індивідуальний. Учні виконували вправи «Квітка якостей», грали у гру «Хвости», «Відгадай-но» тощо. 

Учні 2-С класу (учитель Кравець Л. О.) організували вікторину «Подорож у країну Додавалію». Разом із кумедними мавпочками діти потрапляли у непередбачувані пригоди, тож бегемотик Тимко та крокодил Дон допомогли їм випробувати свої математичні знання. Школярі приготували кросворди, цікаві задачі, завдання на логічне мислення. Другокласники були задоволені, що знову зустрілися з героями Додавалії.

Нарешті учні 3-В класу (учитель Шеремет Т. В.) завершили роботу над довготривалим проектом «Відлуння пташиного двору». Це була незвичайно захоплююча робота. Протягом кількох місяців вони ретельно досліджували свійських птахів (курей, гусей, качок, індиків, голубів та страусів). Усі надбання ретельно накопичували та укомплектовували до своїх пошукових робіт. Дуже цікаво відбувся обмін досвідом , який став вагомим здобутком для третьокласників. А ще під кінець заходу на всіх чекав солодкий сюрприз – це були справжні пташині гніздечка із солодкої ванільної здоби!!!

Учні 4-С класу (учитель Павлова О. В.) уже другий рік поспіль подорожують картою світу разом із журналом «Професор Крейд». Цього разу це навколосвітня подорож материками та океанами планети Земля. Який цікавий світ навколо! Діти побачили чим відрізняються найбільші міста Америки та Гренландії, познайомилися з екзотичними тваринами острову Мадагаскар та Африки, побачили як живуть ескімоси і який вид транспорту в Антарктиді та у пустелі Сахара. Діти самостійно підготували інформацію про різні куточки світу. Не менш цікавою була подорож Австралією. А чого вартий підводний світ!..Вражень багато! Дитячі роботи чудові! Залишається лише тільки кожному побажати здійснити реальну мандрівку світом у майбутньому.

Учні  1-С класу (учитель Лябах О. О.) влаштували казкову вікторину «У світі казки чарівної». У змаганнях брали участь дві команди «Ріпка» і «Вовк та семеро козенят». Усі конкурси промайнули швидко, але були вдалими та змістовними. Перемогу здобула команда «Ріпка». Діти із задоволенням провели час, а поринути у світ чарівної казки допомогли казкові герої, які створили гарний настрій та загадкову атмосферу.

2-А клас (учитель Дорошенко Н. С.) поринув до світу казок. Організована ними вікторина «У світі казки чарівної» була дуже цікавою. Учні продемонстрували свої знання та кмітливість. Особливо вражаючими були конкурси: «Вгадай казку», «Чарівна торбинка» тощо. Діти відгадували загадки, танцювали та співали. Усі залишилися задоволеними, адже перемогла дружба, як і у казках.

Учні 4-А класу (учитель Сластнікова О. Г.) об’єдналися у команди для проведення вікторини «Люби, шануй, оберігай свій рідний край». Кожен мав змогу показати свої знання з природознавства рідної Лубенщини. Учні висловлювали свої думки та побажання щодо стану навколишнього середовища. Команда-переможець отримала призи, а всі інші учасники вікторини поласували солодощами. 

Серед учнів 2-х класів проведено конкурс юних ерудитів, для учнів 3-4-х класів олімпіади з математики. Вражаючим був конкурс декламаторського мистецтва серед учнів 1-4-х класів, конкурс на кращий відгук про прочитану книгу серед учнів 3-4-х класів. А як усі чекали природничого конкурсу «Весняний колосок» для  2-4-х кл.

Під час проведення методичного тижня учні відвідали РБК, де переглянули виставу Львівського театру «Котигорошко». Тривалий час милувалися організованою виставкою «Прийди весно красна!», а це велика кількість малюнків та галявина квітів,  виконаних у різних техніках декоративного мистецтва.

Залишається тільки чекати Святкової лінійки, на якій будуть підведені підсумки олімпіад, конкурсів та нагородять переможців!!!

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Авторизація


Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

Погода


[+]
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • blue color
  • green color