Лубенська спеціалізована школа № 6

 
Ласкаво просимо на офіційний сайт | Welcome to the official site

Оголошення

Наказом №11-У

від 30.06.2020

зараховано 106 учнів

до 1 класу.

 

 

Головна arrow Шкільна книга рекордів arrow Зірки педагогічного олімпу arrow Вітаємо вчителів-переможців конкурсу "Панорама Творчих уроків-2013"
Вітаємо вчителів-переможців конкурсу "Панорама Творчих уроків-2013" Надрукувати Надіслати електронною поштою

Уже 11 років поспіль видавництво «Шкільний світ» проводить Всеукраїнський учительський конкурс «Панорама творчих уроків», мета якого підтримати творчих учителів у їхніх пошуках на шляху до ефективного навчання  школярів.  Дуже приємно, що майже щорічно педагоги нашої школи  здобувають перемогу серед інших освітян України. Ось і цього року ми щиро вітаємо з перемогою трьох наших учителів: Кочергіну Світлану Олександрівну, Куценко Галину Григорівну та Білан Оксану Григорівну! Саме їхні надіслані на конкурс уроки визнано кращими у своїй номінації.

Image 

Директор нашої «alma mater» Світлана Олександрівна Кочергіна представила  урок англійської мови  для учнів 11 класу «Вибір професії». Програмовий матеріал учитель вдало поєднала з елементами ділової англійської.

Конкурсний урок англійської мови з елементами інформатики  « Подорож до Комп’ютерної долини» для учнів 2- 3 класів креативного учителя нашої школи Галини Григорівни Куценко також не залишився непоміченим. Адже присутні на уроці повинні врятувати мешканців Комп’ютерної долини від злого Вірусу, застосовуючи знання двох таких цікавих предметів.

У «Мандрівку зоряним небом» запросила своїх учнів і учитель української мови та літератури Оксана Григорівна Білан, запропонувавши до уваги журі урок української літератури для 5 класу з елементами інтеграції з історією за оповіданням Оксани Сенатович  «Малий Віз».

Зрозуміло, що кожній  перемозі передували численні підготовчі етапи: тривале обдумування, первинне переживання змісту уроку, визначення чітких його контурів і найважливіших елементів, вибір ефективних прийомів роботи учнів і самого вчителя.

Дуже приємно, що саме в нашій школі працюють учителі, які не тільки навчають, але в яких  можна і повчитися. Отже, вітаємо з перемогою та бажаємо нових творчих знахідок та впевнених перемог!!!

                                                                                                Наталія Віталіївна Нагорна 

 

Авторизація


Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

Погода


[+]
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • blue color
  • green color