Лубенська спеціалізована школа № 6

 
Ласкаво просимо на офіційний сайт | Welcome to the official site

Оголошення

   Вітаємо з початком

 навчань після канікул!

Цікавих уроків, позитивних

вражень, яскравих емоцій!!!

Головна arrow Новини arrow 24.04.2013 Вітаємо переможців шкільної олімпіади юних знавців англійської мови!
24.04.2013 Вітаємо переможців шкільної олімпіади юних знавців англійської мови! Надрукувати Надіслати електронною поштою

З 15 по19 квітня 2013 року у школі пройшла олімпіада юних знавців англійської мови. У ній взяли участь понад 150 учасників. 

Вітаємо переможців шкільної олімпіади юних знавців англійської мови!

 Image

Image 

3 клас

І місце

Сидорчук Катерину, Тищенко Яну, Манжоса Володимира (3-А)

ІІ місце

Яковенко Єлизавету, Марусин Софію, Черняєва Назара(3-С), Юрченка Юрія, Корнієнка Романа(3-А), Чеверду Валентину(3-В)

ІІІ місце

Карпенко Дарю, Чипенко Вікторію, Таровика Антона, Костюка Павла(3-С), Данько Аліну, Тараненко Оксану(3-В), Федченко Артема(3-А)

4 клас

І місце

Лук’яненко Ольгу(4-А)

ІІ місце

Похвалу Катерину, Нікул Еліну, Федоровського Олександра,  Карпенка Єгора(4-С), Бондаренко Анастасію(4-А)

ІІІ місце

Негієвича Данила, Петренка Андрія, Попову Марину(4-С),

Гурт Марину, Ріфі Діану(4-В)

та їх вчителів:

Корінь Ларису Петрівну, Куценко Галину Григорівну, Сокирко Ніну Михайлівну, Похвалу Інну Олександрівну, Пирогову Людмилу Олександрівну, Сивокінь Ольгу Сергіївну,  Бишевич Юлію Сергіївну, Демянченко Антоніну Василівну

5 клас

І місце

Смагну Марію, Олійник Марію , Черниш Валерію(5-В)

ІІ місце

Зеленько Анастасію, Токаренка Олексія, Ющенко Яну(5-А), Журенка Нікіту, Кобзуненка Антона(5-В), Свириденко Дарю, Курасову Олександру(5-С)

ІІІ місце

Буканову Катерину(5-С), Стригун Антоніну, Дружинця Едуарда(5-А), Шульгу Анастасію, Лагоду Анастасію, Несторенко Ольгу, Бишевича Євгена, Тітова Єгора(5-В)

6 клас

І місце

Сівкову Крістіну(6-В)

ІІ місце

Безроду Юлію, Стеценко Анну, Беленко Юлію(6-В), Коноваленко Галину, Зеленець Анну, Піддубного Данила(6-А)

ІІІ місце

Білошапку Катерину, Хоменко Вікторію, Жебель Тетяну, Сударченко Єлизавету(6-В), Мисник Марію, Селіонову Валерію, Колєснік Дар’ю, Шрамову Дар’ю, Дрібну Валерію(6-А) 

7 клас

І місце

Обмок Софію, Афоніна Антона (7-А)

ІІ місце

Олефір Дарю, Макаренко Вікторію, Мирного Владислава(7-А),

Васик Валерію(7-В)

ІІІ місце

Тарасову Ірину, Чуприну Едуарда(7-В), Ладатко Дар’ю, Кулябку Анастасію, Мовсесян Дарину, Онуфрієва Дениса

та їх вчителів:

Кочергіну Світлану Олександрівну, Пирогову Людмилу Олександрівну, Куценко Галину Григорівну, Мішкову Наталію Анатоліївну, Хомчак Вікторію Іванівну, Юхимчук Світлану Миколаївну, Марченко Наталію Вікторівну, Сивокінь Ольгу Сергіївну, Кунишеву Ларису Павлівну, Козлову Ларису Миколаївну, Дем’янченко Людмилу Василівну.

МИ ВАМИ ПИШАЄМОСЯ!  ТАК ТРИМАТИ!

 

 

 

 

 

 

Авторизація






Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

Погода


[+]
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • blue color
  • green color