Лубенська спеціалізована школа № 6

 
Ласкаво просимо на офіційний сайт | Welcome to the official site

Оголошення

Наказом №11-У

від 30.06.2020

зараховано 106 учнів

до 1 класу.

 

 

Головна arrow Класне життя arrow 22.04.2013 Наші учні - учасники тренінгу «Протидія торгівлі людьми»
22.04.2013 Наші учні - учасники тренінгу «Протидія торгівлі людьми» Надрукувати Надіслати електронною поштою
22 квітня учні 8–х та 10-х класів стали учасниками тренінгу « Протидія торгівлі людьми», який провели представники «Кампанії А21» Алла і Валентина. «Кампанія А21» – це міжнародна організація, яка займається боротьбою з торгівлею людьми і сучасним рабством у всьому світі. Назва цієї організації походить від англ «аbolish» –«скасувати» (скасувати несправедливість у 21 сторіччі). У США у XVIII-XIX утворився рух Аболіціоністів – людей, що боролись за відміну рабства та свободу рабів.
«Кампанія А21» заснована в Греції, має декілька представництв (Австралія, США, Великобританія, Греція, Болгарія, Україна) та стратегічно прагне скасувати несправедливість торгівлі людьми і врятувати жертв.
Знайомство з законодавчою базою, фактами, статистикою та історією торгівлі людьми в світі та Україні, обговорення практичних порад та рекомендацій до дій у конкретних потенційно небезпечних ситуаціях, розгляд та аналіз прикладів історій потерпілих від факту торгівлі людьми та надання можливості приєднатися до руху небайдужих до цієї проблеми людей та розповсюдження інформації щодо шляхів запобігання торгівлі людьми серед свого оточення - всі ці питання були підняті організаторами тренінгу.
З упевненістю можу сказати, що всіх зачепила ця тема . Адже, за останні 18 років жертвами торгівлі людьми стали 100 тисяч українців. У пошуках легкої долі, жінки потрапляють за кордон у сексуальне рабство, а чоловіків використовують для трудової експлуатації. Ніхто з нас не хотів би стати ще однією жертвою. І здавалося, застерегти від непоправних помилок інших зовсім не можливо. Та все ж це не так, волонтери навчили нас, як не стати жертвою експлуатації живого товару.
Коли в перший раз зіштовхуєшся зі статистикою - проблема торгівлі людьми виглядає просто величезною, якщо не сказати більше. Тож давайте будемо особливо уважними! Скасуймо несправедливість у 21 столітті!

Вікторія Сергієнко, учениця 8В класу
 

Авторизація


Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

Погода


[+]
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • blue color
  • green color