Лубенська спеціалізована школа № 6

 
Ласкаво просимо на офіційний сайт | Welcome to the official site

Оголошення

Вітаємо з початком
нового 2019-2020 н.р.!!!
Яскравих вражень,
пізнавальних уроків,
захопливих подій!!! 
 

 

 

Головна arrow Шкільна книга рекордів arrow Знай наших arrow 29.04.2013 "Шкільний меридіан" - переможець Міжнародного конкурсу
29.04.2013 "Шкільний меридіан" - переможець Міжнародного конкурсу Надрукувати Надіслати електронною поштою
Нову перемогу принесла нашій школі газета «Шкільний меридіан». Хіба ж можна уявити пересічного жителя Міста Сонця без цього друкованого видання?
25-27 квітня проходив завершальний етап Міжнародного конкурсу шкільних медіа в славетному місті Миколаєві. Свою журналістську діяльність мали змогу продемонструвати не тільки юні українці та їх наставники, а й гості із-за кордону. Делегація нашої школи - Ясько Євгенія, Ісаєва Ольга (11-С клас), Уманець Валерія (11-А клас) і, звичайно, Ясько Алла Миколаївна- теж освоювала тернисті шляхи журналістики.
Що ж таке Міжнародний конкурс шкільних медіа? Це найбільша подія юнацького друку в Україні. Щороку в ній беруть участь стінні, друковані, електронні газети, фото-, радіо-, телерепортажі загальноосвітніх, позашкільних та професійно технічних навчальних закладів. Міжнародного рівня цей конкурс досяг лише цього року. Тому ми мали можливість побачити журналістські доробки не тільки 24 областей України та АР Крим, а й Болгарії, Росії, Польщі, Молдови, Греції, Білорусії, Грузії, Латвії, Румунії та Придністров’я. Усього в конкурсі взяло участь 3217 робіт з 820 навчальних закладів. А здобуло перемогу 30 журналістських праць у 20 номінаціях. Наш часопис був одним із найкращих друкованих видань. «Шкільний меридіан» здобув перемогу в дуже почесній номінації – «Найкраща газета за змістом серед учнів 9-11 класів». Приємно зазначити, що Полтавська область стала рекордсменом з найбільшою кількістю надісланих робіт для участі в конкурсі, але тільки наша школа змогла перемогти. 
Програма конкурсу була цікава та насичена. Миколаїв зустрів нас теплою погодою та сонячним настроєм. Окрім традиційної урочистої церемонії нагородження, було організовано П’ятий Міжнародний зліт юнкорів, низку майстер-класів,  науково-практичну конференцію для вчителів з медіаосвіти й екскурсію по місту-господарю конкурсу. Емоції переповнювали учасників: нові знайомства, семінари, які проводили майстри журналістської ниви, серед них Дуцик Діана – головний редактор сайту MediaSapiens, Горобець Валерій – Секретар Національного союзу журналістів України, Томіленко Сергій – Перший Секретар Національного союзу журналістів України, урочисті заходи, обмін досвіду в галузі журналістики. 
Хочеться зазначити, що наша газета «Шкільний меридіан» відрізнялася професіоналізмом друкованих матеріалів, яскравістю, оригінальністю та неординарністю. 
І ось наш прес-центр приніс ще одну нагороду в шкільну скарбницю перемог. Звичайно, хочеться подякувати кожному члену редколегії газети, кожному, хто хоча б раз написав статтю чи просто посприяв випуску газети. «Шкільний меридіан» пройшов довгий і тернистий шлях. Щороку ми спостерігали за тим, як він удосконалювався. Лише жителі Міста Сонця знають, скільки креативності, турботи та безмежної праці стоїть за кожним випуском газети. Тільки та робота може приносити подібні результати, яка виконана з зерниною  любові та щирості у серці. Цим наш педагогічний колектив і відрізняється від інших, цьому й навчає своїх маленьких вихованців. Творімо інформаційну сторінку школи разом! Нехай же ця перемога стане поштовхом до нових звершень на цій ще не до кінця освоєній, але такій цікавій ниві журналістики!
Уманець Валерія, член шкільного прес-центру 
 

Авторизація


Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

Погода


[+]
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • blue color
  • green color