Лубенська спеціалізована школа № 6

 
Ласкаво просимо на офіційний сайт | Welcome to the official site

Оголошення

Наказом №11-У

від 30.06.2020

зараховано 106 учнів

до 1 класу.

 

 

Головна arrow Новини arrow 30.04.2013 Наші переможці Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських робіт МАН
30.04.2013 Наші переможці Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських робіт МАН Надрукувати Надіслати електронною поштою
Результати Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських робіт МАН.
Поточний 2013 рік став надзвичайно плідним для нашого Міста Сонця! Нові перемоги та звершення стали невід’ємною частиною навчального процесу. Призові місця на обласних етапах найрізноманітніших конкурсів – звична справа для наших учнів, але цього року ми показали себе ще й на Всеукраїнському рівні.
Image 
Добре відомо, що конкурс-захист наукових робіт МАН – це дуже клопітка та тяжка робота. Вона потребує неабиякої витримки, талановитості, відданості своїй справі та, звичайно, наполегливості. Потрібно обрати тему, зібрати відповідний матеріал, написати саму роботу, озброїтися знанням, щоб підкорити надзвичайно складну контрольну роботу з базової дисципліни та підготувати захист. Троє учнів нашої школи: Когтєв Максим, Трегуб Дар’я та Сиркіна Юлія(11 С) – представляли нашу школу на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських робіт МАН. І звичайно, принесли чергову перемогу. 
Вітайте юних науковців! Когтєв Максим здобув почесне ІІІ місце. Працював він в секції фінанси, грошовий обіг та кредити. Сиркіна Юлія мала можливість продемонструвати свої знання в макро- та мікроекономіці. Ретельна підготовка до конкурсу привела дівчину до І місця. Майбутніх економістів готувала Ворожбит Ніна Миколаївна, учитель вищої категорії, учитель-методист. Саме завдяки їй діти відкрили для себе світ економіки та принесли чергову перемогу школі.
Дар’я Трегуб здобула абсолютний І результат на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських робіт МАН. Підкорювала вона вершини мистецтвознавства.  Освоювати ниву науки Дар’ї допомагала досвідчений учитель Андрієвська Любов Миколаївна, учитель вищої категорії, учитель-методист.
На такій позитивній ноті завершується 2012-2013 навчальний рік. Для Міста Сонця він приніс нові відкриття. Нехай же нашим юним науковцям, а вже в майбутньому випускникам, й надалі усміхається доля й дарує тільки приємні сюрпризи. А наукові керівники й далі продовжують сіяти зернини знань та невпинно їх ростити для своїх маленьких вихованців. Бо тільки завдяки таким відданим учителям народжуються Зірки наукового Олімпу. 

 

Авторизація


Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

Погода


[+]
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • blue color
  • green color