Лубенська спеціалізована школа № 6

 
Ласкаво просимо на офіційний сайт | Welcome to the official site

Оголошення

   Вітаємо з початком

 навчань після канікул!

Цікавих уроків, позитивних

вражень, яскравих емоцій!!!

Головна arrow Класне життя arrow Розклад ДПА для 9 класів
Розклад ДПА для 9 класів Надрукувати Надіслати електронною поштою

 

 

9-A

9-B

9-C

27.05.2013

Понеділок

9.00

 (консульт.)

Математика 

Савенко О.П

10.00

математика (консульт.) 

Савенко О.П.

9.00

математика

 (консульт.)

Нехань О.Г.

28.05.2013

Вівторок

 

9.00 математика

ДПА

голова комісії:

Деркач Л.А.

члени комісії:

Савенко О.П.

Коршак Т.В

9.00 математика

ДПА

голова комісії:

Юхимчук С.М.

члени комісії:

Савенко О.П.

Васильєва С.Г.

9.00 математика

ДПА

голова комісії:

Кочергіна С.О.

члени комісії:

Нехань О.Г.

Улітько В.О.

30.05.2013

Четвер

 

9.00

укр. мова

(консульт.) 

Білан О.Г

9.00

укр. мова

(консульт.)

Нікітенко Л.М. 

10.00

 (консульт.)

укр. мова 

Білан О.Г.

31.05.2013

П’ятниця

 

9.00 укр. мова

ДПА

голова комісії: Деркач Л.А.

члени комісії:

Білан О.Г.

Носенко Л.В.

9.00 укр. мова

ДПА

голова комісії:

Юхимчук С.М.

члени комісії:

Нікітенко Л.М.

Левченко І.Г

9.00 укр. мова

ДПА

голова комісії:

Кочергіна С.О.

члени комісії:

Білан О.Г.

Кіріяк Л.М.

03.06.2013

Понеділок

 

9.00

Географія

(консульт.)

Соколовська О.П.

9.00

Англ. мова (консульт.)

Сивокінь О.С.

Похвала І.О.

Козлова Л.М.

9.00

Біологія

(консульт.)

Прозоровська О.Ф.

 

04.06.2013

Вівторок

9.00 Географія

 ДПА

голова комісії:

Деркач Л.А.

члени комісії:

Соколовська О.П.

Хижняк О.Є.

 

9.00 Англ. мова

ДПА

голова комісії:

Юхимчук С.М.

члени комісії:

Сивокінь О.С.   Лакішіс Н.О.

Похвала І.О.    Мішкова Н.А.

Козлова Л.М.   Сокирко Н.М.

9.00 Біологія

 ДПА

голова комісії:

Кочергіна С.О.

члени комісії:

Прозоровська О.Ф.

Давиденко Т.Ф.

06.06.2013

Четвер

 

9.00

Біологія

(консульт.)

 

Давиденко Т.Ф.

9.00

Географія

(консульт.)

 

Соколовська О.П.

9.00

Англ. мова (консульт.)

Сивокінь О.С.

Похвала І.О.

Пирогова Л.О.

07.06.2013

Пятниця

9.00 Біологія

ДПА

голова комісії:

Деркач Л.А.

члени комісії:

Давиденко Т.Ф.

Прозоровська О.Ф.

 

9.00 Географія

ДПА

голова комісії:

Юхимчук С.М.

члени комісії:

Соколовська О.П.

Хижняк О.Є.

 

9.00 Англ. мова

ДПА

голова комісії:

Кочергіна С.О.

члени комісії:

Сивокінь О.С.    Петрова Н.М.

Похвала І.О.     Нікул Ю.В.

Пирогова Л.О.   Корінь Л.П.

07.06.2013

Пятниця

 

14.00

Англ. мова (консульт.) 

Юхимчук С.М.

Пирогова Л.О.

Дем’янченко Л.В.

14.00

Біологія

(консульт.) 

Прозоровська О.Ф.

14.00

Географія

(консульт.) 

Соколовська О.П.

 

10.06.2013

Понеділок

 

9.00 Англ. мова

ДПА

голова комісії:

Деркач Л.А.

члени комісії:

Юхимчук С.М.  Дем’янченко А.В.

Пирогова Л.О.    Кунишева Л.П.

Дем’янченко Л.В.  Хомчак В.І.

9.00 Біологія

ДПА

голова комісії:

Юхимчук С.М.

члени комісії:

Прозоровська О.Ф.

Давиденко Т.Ф.

9.00 Географія

ДПА

голова комісії:

Кочергіна С.О.

члени комісії:

Соколовська О.П.

Хижняк О.Є.

 

 

 

Авторизація






Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

Погода


[+]
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • blue color
  • green color