Лубенська спеціалізована школа № 6

 
Ласкаво просимо на офіційний сайт | Welcome to the official site

Оголошення

 

 

З 25.01.2021

 

навчання відновлюється

 

в школі для всіх класів 

 

 

 

E-Тwinning Plus Media Center Project Надрукувати Надіслати електронною поштою
Мене сповнюють позитивні враження від прекрасної організації нашого перебування у Рівному в рамках проекту!! І я і мої учні в захопленні від Рівного, нових друзів, тренінгів: співпраця з п. Олегом Тищенко змусила учасників переглянути деякі питання власної самооцінки і своєї ролі у власному становленні, п.Руслана Стасюк дуже професійно провела тренінг для керівників груп репортерів «Основи зв’язків з громадськістю». Дякую також особисто п. Олені Франчук за міні-урок “Молодіжні Інтернет видання в США”.
Image 
Робота по створенню блогів та розміщенню постів уже набагато простіша для нашої групи репортерів. З вересня блог отримає своє наповнення! Чудовий тренінг було проведено і юними лідерами школи № 15 -велика їм дяка!
Image 
Діти виконували персональні репортерські завдання з великим завзяттям! Вдячні, що завдання були цікаві, місця для збору та аналізу матеріалу були вибрані чудово : чудовий етнографічний шкільний музей, Остріг з його замками, музеєм стародруків, Дубенський замок, Рівненський зоопарк, краєзнавчий музей!!! Учні запам’ятають цей проект як чудовий досвід, і , можливо, стануть студентами вузів, відвідавши Університет «Острозька Академія», факультет журналістики в МЕГІ. (Подяка п. Анастасії Хеленюк, директору і гіду музею історії університету «Острозька Академія», Віктору Мазаному за зустріч!)
Image 
Image 
Мені особисто участь у семінарі-практикумі з методики використання Інтернет технологій для організації міжнародних проектів з включенням тем глобального виміру від 20 травня 2013 р котрий відбувся у Центрі Інновацій в Освіті ( CTLT) при РДГУ відкрила багато нового і цікавого. В той же час мені приємно була увага аудиторії під час моєї презентації про роботу нашої школи в проекті « Навчаймося разом».
Image 
Маю щиру надію на подальшу співпрацю як в міжнародних проектах онлайн в E-Twinning Plus , так і в проведенні спільних цікавих професійних заходів.
Окреме велике спасибі Британській Раді за надану можливість реалізувати цей проект і відвідати Рівне і область з освітнім візитом.
                                                               З повагою Світлана Юхимчук,
                                                               заступник .директора спеціалізованої школи № 6 
 
Більше фото та доатково про цей проект далі:
 
 

 

Авторизація


Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

Погода


[+]
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • blue color
  • green color