Лубенська спеціалізована школа № 6

 
Ласкаво просимо на офіційний сайт | Welcome to the official site

Оголошення

Вітаємо з початком
нового 2019-2020 н.р.!!!
Яскравих вражень,
пізнавальних уроків,
захопливих подій!!! 
 

 

 

Головна arrow Новини arrow 01.06.2013 Випускний вечір 11-х класів
01.06.2013 Випускний вечір 11-х класів Надрукувати Надіслати електронною поштою
Ось і настав той вечір, якого з нетерпінням чекали всі: з хвилюванням учні, з острахом батьки, з сумом учителі. Він проводить межу між дитинством і самостійним життям.
Минає дитинство... І залишаються від нього тільки звуки, які наближають до класу кроки вчителя, скрип крейди, шелест сторінок підручників, аромат квітів, галасливий шум перерв та стукіт серця на екзамені. А ще посмішка першого вчителя та настанови вимогливого класного керівника.
Image 
Image  
Урочисту частину випускного вечора розпочала директор школи –  Кочергіна Світлана Олександрівна. Поруч на сцені були заступник директора з навчальної роботи – Деркач Л.А., заступник директора з навчально-виховної роботи з англійської мови Юхимчук С.М., заступник директора з науково-методичної роботи – Соколовська О.П., заступник директора з навчальної-виховної роботи в початковій школі – Парнюк Л.А. та класні керівники 11-А класу – Похвала І.О., 11-В класу – Хомчак В.І, 11-С класу – Давиденко Т.Ф.
На свято завітали гості: міський голова Грицаєнко О.П. та народний депутат Пилипенко В.П.
А потім розпочалося вручення атестатів. 
Пісенний дарунок від імені випускників 2013 року підготували випускниці 11-А класу Юхимчук Ольга та Ківа Тетяна.
Від імені класних керівників 11-х класів вітала Хомчак Вікторія Іванівна, від імені класоводів – Шеремет Тетяна Віталіївна, а від батьків П’яташ Валентина Софимівна.  
Незабутніми залишаться артистичні та яскраві виступи самих випускників, де вони пародіювали вчителів. А педагоги, у свою чергу, розіграли кумедні сценки зі шкільного життя своїх учнів.
Веселий та запальний виступ батьків нікого не залишив байдужим.
Image 
Image  
Так і добіг до кінця такий довгоочікуваний і такий швидкоминучий випускний вечір 2013 року.
Сьогодні школа нагадує осіннє дерево, від якого відірвалося 79 листочків. Нехай же доля не розкидає вас у буремному вихорі життя. Є в народі прислів’я, що й велика дорога починається з першого кроку. Тож нехай ваш перший крок буде вдалим і щасливим. Хай вашим компасом в океані життя буде ваша совість і честь. Ще будуть сьогодні танці, сміх, радість, передчуття чогось незвичного, а урочиста частина нашого вечора добігла кінця і за традицією всі виконують  шкільний гімн.

 

Авторизація


Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

Погода


[+]
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • blue color
  • green color