Лубенська спеціалізована школа № 6

 
Ласкаво просимо на офіційний сайт | Welcome to the official site

Оголошення

Вітаємо з початком
нового 2019-2020 н.р.!!!
Яскравих вражень,
пізнавальних уроків,
захопливих подій!!! 
 

 

 

Головна arrow Новини arrow 27.01.2010 Ми починаєм КВН!
27.01.2010 Ми починаєм КВН! Надрукувати Надіслати електронною поштою

        Ми починаєм  КВН!
       Мабуть, немає такої людини, яка б не чула хоч раз таких слів і яка б не захоплювалася кмітливістю, винахідливістю, артистизмом учасників цієї гри.
Наша команда «СЛЕМ» узяла участь у цьогорічному міському огляді-конкурсі команд КВН. І хоча на вулиці  тріщить мороз, у залі жарко від запеклих баталій між командами шкіл - №1 («Кадри»), №3 («Адреналін») та №6 («СЛЕМ»).
Усі три команди виявили широку ерудицію гравців, енергійність,  кмітливість, уміння швидко орієнтуватись у ситуаціях, талант співати й танцювати. Тож конкурси «Розминка», капітанів, «Домашнє завдання» проходили дуже цікаво й викликали захоплення у вболівальників.
       Усі ми знаємо, що КВН – не тільки вправність та наполегливість, а, у першу чергу, гумор. І цього разу нашій команді «СЛЕМ» вдалося протягом усь¬ого виступу тримати в напруженні весь зал, а декого довести жартами до сліз! Незабутніми стали Віктор Ямакович (Ліпатов Родіон, 9-В), вухастий песик, якого неповторно зі¬грав Антонов Микита (8-В), закоханий Ромео (Крав¬чук Олександр, 11-С). А коли грав Вова Ярмола (9-А), просто неможливо було стримати сміх, який охоплював весь зал. Ліпатов Костя (9-А), у свою чергу, переконливо продемонстрував уміння пере¬втілюватися з суворого вчителя на серцеїда-красунчика. Капітан команди Базилевич Маша (11-С) стала однією з найяскравіших постатей конкурсу. Вона змогла завоювати прихильність усього залу тонким гумором, переконливою грою, хореогра¬фією та вокалом. А дві її по¬други - Ющенко Даша (9-В) та Таровик Лілія (7-А) - змі¬нювали ролі щохвилини та з'являлися перед публікою в різноманітних веселих ам¬плуа. Дівчата були на висоті!

 

       Незважаючи на те, що традиційно наша команда посіла почесне друге місце, її учасники одержали масу задоволення від самої гри, жартів, сміху. Адже фраза у виступі була сказана недаремно: «Якщо в тебе в серці є місце коханню та дружбі, ти зможеш усе!»

 

Авторизація


Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

Погода


[+]
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • blue color
  • green color