Лубенська спеціалізована школа № 6

 
Ласкаво просимо на офіційний сайт | Welcome to the official site

Оголошення

Вітаємо з початком
нового 2019-2020 н.р.!!!
Яскравих вражень,
пізнавальних уроків,
захопливих подій!!! 
 

 

 

Головна arrow Класне життя arrow 04.10.2013 Екскурсія 10-С на математичну виставку в Києві
04.10.2013 Екскурсія 10-С на математичну виставку в Києві Надрукувати Надіслати електронною поштою

Математика – цікава й захоплююча наука. Про це знають учні 10-С (математичного) класу. Саме тому легко визначилися з тематикою наступної екскурсії. Як же не завітати на інтерактивну виставку «Доторкнись до математики», яку організував  Goethe-Institut?

Image

Свою кмітливість, логіку та неординарність  мислення показали десятикласники: складали 3D-фігури, різноманітні головоломки, намагалися повторювати за комп’ютером кроками графік координації рухів, будували міст без кріплень, відтворювали тінь правильного трикутника, з’єднували міста Німеччини однією мотузкою, складали шифр, за яким комп’ютер створював музику та безліч інших цікавих завдань виконали наші юні математики.

Image

Image

Незабутнє враження на дітей справив сучасний музей «Експериментаніум». Це не просто музей, а справжнісінький науково-розважальний центр, де навіть дорослі можуть відчути себе дітьми! Три поверхи, 2000 кв. м, понад 250 інтерактивних експонатів, які не ховаються за вітринами!

Image

Image

Спершу зацікавив девіз музею: «Експериментуй! Торкайся експонатів!». Тут десятикласники дійсно відчули себе Ейнштейном або Теслою: постійно хілося щось покрутити , змішати і навіть ... підірвати. І в цьому особливість центру. Він дозволяє дорослим та дітям глибше, цікавіше, більш захоплююче пізнати фізичні та хімічні процеси. Екскурсовод не читав нудних лекцій , не розписував незрозумілі формули: усе показав наочно й практично . Учням захоплююче ілюструють природні явища і закони магнетизму, механіки, акустики. А ще - безліч оптичних ілюзій і головоломок, які змусили навіть дорослих дітей долучитися до дійства.

Image

З не меншим задоволенням учні 10-С класу відвідали НСК «Олімпійський»: відчули дух гри в роздягальнях гравців ФК ”Динамо” (Київ), пережили справжні емоції футболістів, підіймаючись тунелем гравців до виходу на поле, оцінили красу спортивного комплексу зсередини, відвідавши чашу стадіону, побачили стадіон з висоти другого ярусу, де відкривається захоплюючий краєвид і зробили фото на згадку.

Image

Завітали учні й до музею, який знаходиться на території.  Його експозиція відображає, насамперед, споруду й історичні події, які відбувались на стадіоні з 1923 року, а також грандіозні змагання й масштабні проекти, що стались протягом останніх років після п’ятої наймасштабнішої реконструкції стадіону. Також у рамках експозиції представлені інтерактивні інсталяції, експонати, присвячені легендарним особистостям, які здобули свої трофеї на стадіоні.

Image

Поїздка до Києва десятикласників була надзвичайно цікавою, захоплюючою й пізнавальною. Ще довго житимуть у памяті  яскраві спогади, пов’язані з цим днем. А безліч фотографій щоразу нагадуватимуть про позитивні емоції, які переповнювали душі учнів математичного класу.

                                       Максим Білан, 10-С

 

Авторизація


Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

Погода


[+]
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • blue color
  • green color