Лубенська спеціалізована школа № 6

 
Ласкаво просимо на офіційний сайт | Welcome to the official site

Оголошення

Наказом №11-У

від 30.06.2020

зараховано 106 учнів

до 1 класу.

 

 

Головна arrow Новини arrow 09.05.2010 Запам'ятовуйте їх, поки ще не пізно...
09.05.2010 Запам'ятовуйте їх, поки ще не пізно... Надрукувати Надіслати електронною поштою

                                                                                Запам’ятовуйте їх,
                                                                                Поки ще не пізно,
                                                                                Поки вони
                                                                                Серед живих живуть!
        Саме так хочеться звернутися до всіх наших сучасників. Мабуть, не всі усвідомлюють, що героїв, ветеранів, яким вдалося не тільки вижити у страшній війні, а й прожити ще 65 років після неї, з кожним роком стає менше. Можливо, не кожен уявляє, як важко далася перемога, до якої йшов наш народ чотири довгих роки. Тому потрібно поглиблювати знання підростаючого покоління про війну, розповідаючи про факти, залучаючи дітей до акцій, виховних заходів та урочистостей, присвячених Великій Вітчизняній війні.
       Ми, учителі Лубенської спеціалізованої школи переконані, що увага до цієї важливої події не повинна обмежуватися тільки покладанням квітів та урочистою ходою 9 Травня, привітанням ветеранів з Днем Перемоги та запрошенням їх на зустрічі з учнями нашої школи. Вшановуючи ветеранів ВВв, у школі було проведено ряд заходів.
       Перш за все, це оформлення стенду в кабінеті патріотичного виховання, присвяченого 337-ій дивізії, 25-ій Чапаєвській дивізії, піонерам-героям, героям-лубенцям Радянського Союзу.
Надзвичайно цікаво пройшла конференція «Уроки Голокосту – уроки толерантності», де в’язень гетто Биковський Аркадій Миколайович поділився спогадами  з учнями 11 класів.
       Сльози на очах бриніли у ветеранів нашого мікрорайону під час концерту «Відлуння воєнних пісень», який підготували до Дня української армії учні 8 класів під керівництвом Кочубей С.В. та Гетьман О.Б. Інші ж учні-глядачі мали неабияку нагоду познайомитися з музичними творами, що підтримували та надихали солдатів у часи ВВв. Де ж іще діти в наш час почують таку кількість воєнних пісень та історію їх створення?
       А скільки цікавого й пізнавального матеріалу містить наукова робота учня 11-В класу Яновського Ярослава «Бойовий шлях 337-ої дивізії», що виконана під керівництвом Абрамової Н.Ф. Відновлено зв'язок з багатьма воїнами-визволителями Лубен.
      Напередодні Дня Перемоги ми вкотре подумки повертаємося до незабутнього травня 1945 року, щоб з глибокою повагою згадати тих, хто виборов наше світле сьогодення, захищаючи Батьківщину від німецько-фашистських загарбників.
      Уже довгий час триває акція «Лист ветерану». Учні нашої школи привітали ветеранів ВВв та їх вдів зі святом 9 Травня, відвідали військовий шпиталь та пригостили солодощами тих, хто перебуває в цьому закладі.
Багато юних художників молодшої та середньої школи взяли участь у конкурсі «65 річниці Перемоги присвячується». Переможцями ж міського конкурсу стали 9-класники Рудь Олексій та Вальтер Олександр. Їхні роботи будуть представлені на обласному конкурсі.
      А напередодні Дня Перемоги вестибюль школи ще раз нагадав усім нашим учням, батькам та гостям про колишню війну. Саме тут знаходилася тематично-сюжетна виставка: на зеленій галявині біля медичної палатки палало вогнище, біля нього – щоденні речі солдат (каска, зброя, недописаний лист додому), квітучі дерева, які нагадували, що, незважаючи на військові події, весна все-таки прийшла. Картину доповнювали тематичні стенди та малюнки дітей. Лунала музика війни…
     Історія війни написана кров’ю хоробрих.. Її своєрідність у тому, що вона пройшла через серце кожної людини: бійця, в’язня, героя. Низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто боровся на фронтах Великої Вітчизняної війни, виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував наш рідний край.
Не забуваймо тих, хто дав нам безпечне життя під мирним небом!!!

 

Авторизація


Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

Погода


[+]
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • blue color
  • green color