Лубенська спеціалізована школа № 6

 
Ласкаво просимо на офіційний сайт | Welcome to the official site

Оголошення

Наказом №11-У

від 30.06.2020

зараховано 106 учнів

до 1 класу.

 

 

Головна arrow Новини arrow 01.11.2013 Обласний семінар-практикум у нашій школі
01.11.2013 Обласний семінар-практикум у нашій школі Надрукувати Надіслати електронною поштою

3 1 жовтня та 1 листопада в місті Лубни проходив обласний семінар-практикум «Науково-методичний супровід фахової компетенції й професійної майстерності педагогічних та управлінських кадрів – запорука якості навчально-виховного процесу». 31  жовтня гостей приймали школи № 8 та № 4, а 1 листопада вони завітали до нашого навчального закладу. Серед учасників семінару – завідуючі районними та міськими  методичними кабінетами, директори науково-методичних центрів, працівники ПОІППО ім.М.В.Остроградського.  

Image

Почесних гостей у фойє школи традиційно вже зустрічали скрипалі на чолі з Чук Катериною та Томко Мариною. А далі у вихорі мистецьких талантів закружляв усіх святковий концерт учасників шкільної художньої самодіяльності. Як завжди, високу виконавську майстерність та артистизм продемонстрували наші улюблені колективи: вокальні ансамблі «Росинка» та «Валері», студія народного танцю А.Царюка, бурю аплодисментів зірвала юна балерина Сидорчук Катя та майстри бального танцю Гармаш Роман і Кондратюк Марія, а неперевершені ведучі Хруленко Карина, Соколенко Олександр, Гармаш Роман та Сокол Дмитро захопили глядачів своїм влучним іскрометним гумором та артистизмом. У залі не було жодного байдужого обличчя! Цю чудову концертну програму підготували заступник директора з виховної роботи Нікул Ю.В., педагог-організатор Таранець О.В. та керівники художніх колективів С.В.Кочубей, А.М. Царюк, Н.В.Кобзуненко.

Image

Image

А далі  гостей запросили на розширене засідання методичної ради школи «Роль учительського мультимедійного центру у формуванні методичної культури педагога», яку провела директор  Кочергіна С.О. «Якщо ми будемо сьогодні вчити наших дітей так, як ми це робили вчора, ми заберемо у них завтра», - під таким девізом пройшло засідання. Педагоги школи креативно підійшли до розв’язання питання підвищення професійного рівня членів нашого учительського колективу. Усі були в захваті від оригінальних, майстерно підготовлених та неймовірно пізнавальних презентацій нових мультимедійних ресурсів для нашого центру: Коршак Т.В. та Томко В.Г. «Можливості тестової програми W-2»,  Давиденко Т.Ф. та Прозоровська О.Ф «Віртуальні лабораторії на уроках природничого циклу» та Куценко Г.Г. «Презентація Prezi – крок у майбутнє». Гості високо оцінили науково-методичний рівень нашого засідання, а в «Кошику побажань і вражень» ми знайшли багато чудових слів на адресу педагогічного колективу.Image

Image

Як завжди, активно й самовіддано долучилися до підготовки та проведення обласного семінару працівники нашої школи під високопрофесійним керівництвом заступників директора Соколовської О.П., Деркач Л.А., Нікул Ю.В., Парнюк Л.А., та методиста учительського мультимедійного центру  Кравчук В.І.

                                                                                                                  Кочергіна С.О

 


 

 

Авторизація


Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

Погода


[+]
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • blue color
  • green color