Лубенська спеціалізована школа № 6

 
Ласкаво просимо на офіційний сайт | Welcome to the official site

Оголошення

Наказом №11-У

від 30.06.2020

зараховано 106 учнів

до 1 класу.

 

 

Головна arrow Класне життя arrow 11.11.2013 Клуб віртуальних подорожей "Колібрі" відчиняє знову двері для 4-В класу
11.11.2013 Клуб віртуальних подорожей "Колібрі" відчиняє знову двері для 4-В класу Надрукувати Надіслати електронною поштою

Подорожі навчають більше, аніж що-небудь інше.

 Інколи один день, проведений в інших місцях,

 дає більше, ніж десять років життя вдома.

Анатоль Франс

 

Учні 4-В класу знову подорожують, адже для них гостинно відкрив двері Клуб віртуальних подорожей «Колібрі».

Щоб мандрівка була корисною для Вас, необхідно поставити для себе ціль, яку хочете досягти. Вона може бути пізнавальною, оздоровчою, спортивною і т.д. Подорож не тільки розширює кругозір, а ще й являється генератором ідей, надихає Вас, заряджає позитивними емоціями тощо. Мандрівка, навіть віртуальна, згуртовує подорожуючих. Порада експертів: подорожуйте якомоога частіше.

Image

Обрання маршруту для нашої подорожі не було випадковим. Ми вирішили побувати на батьківщині міс Еббі Андерсон, волонтерки Корпусу Миру. А це Північна Америка, штат Мінесота. Назва штату Мінесота перекладається як «вода небесного кольору», бо на його території більше 10 000 тисяч водойм.

Image

Відстань дуже далека, але не для нас, юних віртуальних мандрівників. Захопленню не було меж, адже ми побачили найбільші міста штату, подорожували їхніми вуличками, ознайомилися із витворами архітектури, побували в театрі та Художньо-естетичному центрі, милувалися краєвидами, озерами, парками, численними водоспадами, бачили нічні сяйва, а ще відвідали Зимовий карнавал. 

Наша гостя розповіла нам про своє маленьке містечко Мейпл-Гров. У нас було безліч запитань та побажань для міс Еббі. А наприкінці вона вручила нам подарунки - листівочки із мальовничими краєвидами Америки на згадку про свої рідні місця та про себе.

Image

У шаленому сьогоденні відпочинок – це вже не тільки яскравий прояв особистості, це вміння виймати себе з бурхливих життєвих процесів, а реально - це мистецтво вчасно зупинитись на вимогу власного Я. Прислухатись і найголовніше –  почути себе. Тож відпочивайте подорожуючи!!!

Т.В. Шеремет

 

  


 

Авторизація


Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

Погода


[+]
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • blue color
  • green color