Лубенська спеціалізована школа № 6

 
Ласкаво просимо на офіційний сайт | Welcome to the official site

Оголошення

      Щопонеділка

заняття розпочинаються

  випуском теленовин

        о 7.45.

    Не запізнюйтеся!!!

Головна arrow Шкільна книга рекордів arrow Олімпійська надія arrow РЕЗУЛЬТАТИ участі в ІІІ (обласному ) етапі Всеукраїнських предметних олімпіад 2013-2014 н. р.
РЕЗУЛЬТАТИ участі в ІІІ (обласному ) етапі Всеукраїнських предметних олімпіад 2013-2014 н. р. Надрукувати Надіслати електронною поштою

 

 

1

історія

Брижаха Аліна Ігорівна

10-А

ІІ

Абрамова Н.Ф.

2

 

Обмок Софія Вадимівна

8-А

ІІІ

Яковенко І.Ю.

 

{mosim

 

3

географія

Войтович Михайло Михайлович

10

ІІ

Соколовська О.П.

4

 

Прокопенко Олександр Сергійович

10-С

ІІ

Соколовська О.П

5

 

Миколаєнко Олена Анатоліївна

10-С

ІІІ

Соколовська О.П.

 

Image

 

6

англійська мова

Порада Віталіна Ігорівна

9-А

ІІІ

Мішкова Н.А

7

 

Томко Марина Василівна

9

ІІІ

Лакішіс Н.О.

8

 

Кочергіна Євгенія Андріївна

10

ІІ

Дем’янченко Л.В.

9

 

Шарий Артем Романович

10-С

ІІІ

Юхимчук С.М.

10

 

Якимець Діана Василівна

10-С

ІІІ

Юхимчук С.М.

11

 

Кондратюк Марія Володимирівна

11

ІІІ

Корінь Л.П.

12

 

Блєдних Катерина Ігорівна

11

ІІІ

Корінь Л.П.

 

Image

 

13

Правознавство

Войтович Михайло Михайлович 

10-С

ІІ

Абрамова Н.Ф.

14

 

Брижаха Аліна Ігорівна

10-А

ІІІ

Абрамова Н.Ф.

15

 

Сокол Тетяна Олександрівна

10-А

ІІІ

Абрамова Н.Ф.

 

Image

 

16

Українська мова

Гурченок Анна Віталіївна

10-А

ІІ

Білан О.Г.

17

 

Семидоцька Олександра Станіславівна

11-В

ІІІ

Білан О.Г.

18

 

Мироненко Моніка Василівна

11-А

ІІІ

Кіріяк Л.М.

 

Image

 

19

Фізика

Томко Марина Василівна

9-В

ІІ

Деркач Л.А.

20

 

Стеценко Анастасія Вадимівна

9-С

ІІІ

Деркач Л.А.

 

Image

 

21

Економіка

Мацур Сергій Миколайович

10-С

І

Ворожбит Н.М.

22

 

Недолужко Владислав Валентинович

11-В

ІІ

Ворожбит Н.М.

23

 

Кудрик Олександра Юріївна

11-В

ІІІ

Ворожбит Н.М.

24

 

Фортуна Ростислав Вікторович

11-А

ІІІ

Ворожбит Н.М.

 

Image

 

25

білогія

Войтович Михайло Михайлович

10-С

ІІІ

Прозоровська О.Ф.

26

 

Федоренко Тетяна Олександрівна

11-В

ІІ

Давиденко Т.Ф.

27

 

Тарасенко Анастасія Анатоліївна

11-В

ІІІ

Давиденко Т.Ф.

 

Image

 

28

математика

Стеценко Анна Вадимівна

7-В

ІІІ

Улітько В.О.

29

 

Афонін Антон Олександрович

8-А

ІІІ

Коршак Т.В.

30

 

Обмок Софія Вадимівна

8-А

ІІІ

Коршак Т.В.

31

 

Кудрик Олександра Юріївна

11-В

ІІІ

Васильєва С.Г.

 

Image

 

32

хімія

Томко Марина Василівна

9

ІІ

Шевченко Л.П.


 

Image

 

 

Авторизація






Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

Погода


[+]
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • blue color
  • green color