Лубенська спеціалізована школа № 6

 
Ласкаво просимо на офіційний сайт | Welcome to the official site

Оголошення

Наказом №11-У

від 30.06.2020

зараховано 106 учнів

до 1 класу.

 

 

Головна arrow Класне життя arrow 23.01.2014 Проект 6-А класу «Шкільна форма в нашому житті»
23.01.2014 Проект 6-А класу «Шкільна форма в нашому житті» Надрукувати Надіслати електронною поштою
 

З 20 по22 січня у нашій школі для учнів 5-6 класів учнями 6-А класу було реалізовано проект «Шкільна форма в нашому житті», мета якого - прагнення популяризувати носіння шкільної форми. У рамках даного проекту проводилися цікаві акції: «День без форми» у заздалегідь обумовленому класом образі та «День у формі». Учні усіх класів виявили свою активність та креативність. Так, у «День без форми» 5-А обрав для себе «спортивний» образ, 5-В – «літнього відпочинку», 5-С – «святковий», 6-А – «халатів і піжам», 6-В – «реперський», 6-С – «повсякденний». Було справді весело й цікаво спостерігати за такими незвичними образами!

Як зясувалося під час анкетування учнів, окремі з них почувалися комфортно у вільному одязі. Але були діти, які не могли зосередитися на уроках, а натомість виявляли активність на перервах, за що й отримували зауваження.

Під час проведення акцій активом 6-А класу проводилося анкетування як серед школярів, так і вчителів-предметників. За результатами було зроблено висновки: концентрація уваги, рівень засвоєння навчального матеріалу та поведінка на уроках і на перервах залежить від зовнішнього вигляду!

Окрім того, у «День без форми» відбувалося визначення та фотографування «Еталонів шкільної форми» серед хлопчиків та дівчаток у кожному з класів. За активну участь у проведенні акцій було вирішено нагородити класи за відповідними номінаціями:

 

«Найспортивніший клас» - 5-А;

«Найактивніший клас» - 5-В;

«Найелегантніший клас» - 5-С;

«Найкреативніший клас» - 6-А;

«Найепатажніший клас» - 6-В;

«Найвеселіший клас» - 6-С.

За згуртованість і дотримання шкільного «дрескоду» 5-В та 6-С нагороджено солодкими призами.

Кожен з класів одержав спеціальний іменний сертифікат «Еталон шкільної форми», який слугуватиме взірцем офіційно-ділового стилю для учнів.

Класи одержали спеціальні заохочувальні призи: набори кольорової крейди та підставка для олівців і ручок.

За ініціативу та креативність актив 6-А класу вирішено відзначити спеціальними символічними призами: блокнотом, ручкою-брелком та солодкою «медаллю».

Сподіваємось, даний проект знайшов позитивний відгук у серцях школярів. Адже наша учнівська шкільна форма – найкраща і найзручніша! 

 


 

Авторизація


Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

Погода


[+]
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • blue color
  • green color