Лубенська спеціалізована школа № 6

 
Ласкаво просимо на офіційний сайт | Welcome to the official site

Оголошення

Вітаємо з початком
нового 2019-2020 н.р.!!!
Яскравих вражень,
пізнавальних уроків,
захопливих подій!!! 
 

 

 

Головна arrow Шкільні свята arrow 29.04.2010 Свято Букваря
29.04.2010 Свято Букваря Надрукувати Надіслати електронною поштою

 

          Різнокольорові кульки, музика в залі, багато гостей, виготовлені руками дітей і батьків квіти: тюльпани, крокуси, кульбаби, підсніжники, фіалки, конвалії, квітучі дерева вишні... Що сьогодні в шостій школі за свято? Адже 8 Березня давно минуло, Останнього дзвоника ще місяць чекати. А чому найменші мешканці Міста Сонця такі щасливі й  водночас стурбовані, святково вдягнені і вихваляються біля дзеркала своїми костюмами казкових героїв?

     Тасьогодні ж у них велике свято - прощання з першою книгою - Букварем.

     Минуло вісім місяців від того дня, як діти прийшли до школи. Багато з них не знали навіть букв, проте зараз усі вміють читати. Cвоїм умінням першокласники завдячують першій книзі. Саме "Буквар" - перша сходинка у великий світ знань. Шкільний ранок-казка присвячений першому другові й пораднику кожного учня - "Бувареві". То ж запрошуються всі у чарівний світ казки!

     Починається дійство. Першокласники вперше виходять на шкільну сцену, але їхні кроки сміливі, бо вони впевнені у собі, гарно підготовлені і знають, що своїм виступом не підведуть ні вчителів, ні однокласників, ні батьків.

     Виступ дітей з буквами чергувався з різними казковими мініатюрами. Які гарні костюми! Яка чудова гра школярів! Глядачі ніби побували у сучасного Колобка, який сміливо давав мудрі відповіді Зайцю, Вовкові, Ведмедику і Лисиці, бо ходив до казкової школи. Як би не хотіли зіпсувати настрій на святі Двійка, Помилка, Ледащо і Лінивиця, але їм не вдалося. Діти швидко давали їм зрозуміти, що коли прагнеш до знань, то не місце лінощам, а помилки з'являються тільки в неуважних і неслухняних дітей, якими не хочуть бути наші першоклсники.

     З великою радістю на виступаючихдивився Буквар (учень 5-В класу Скиба Віталій). Він переконався, що сміливо можна познайомити учнів зі своїми друзями: "Рідною мовою" та "Читанкою" (учнями 5-В класу Сороцькою Марією та Томко Мариною), бо діти не тільки вивчили всі букви, уміють гарно читати, декламувати вірші, інсценувати казки, а до того ж - просто чудові учні, дружні й веселі.

     Яке ж свято без пісні? О.Б.Гетьман заграла на фортепіано - і ніжна музика лунала, коли співали першокласники, прощаючись зі своєю першою книгою.

     Свято вдалося. Його готували вчителі перших класів Павлова О.В., Шевченко Л.М., Сластнікова О.Г. А чи сподобалося воно самим дітям? Про це стало відомо наприкінці дійства, коли всі 76 виступаючих підняли вгору веселі червоні посмішки, виготовлені власноруч з кольорового паперу. Це був подарунок гостям і візитка свята: без посмішки не можна ні на святі, ні в навчанні.

     Тож гарного настрою, дорогі першокласники! Удачі вам у майбутніх звершеннях! І нехай посмішка завжди буде з вами! 

 

 

Авторизація


Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

Погода


[+]
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • blue color
  • green color