Лубенська спеціалізована школа № 6

 
Ласкаво просимо на офіційний сайт | Welcome to the official site

Оголошення

Наказом №11-У

від 30.06.2020

зараховано 106 учнів

до 1 класу.

 

 

Головна arrow Новини arrow 20.03.2014 "Майбутнє твориться сьогодні" - міське свято вшанування переможців олімпіад та МАНу
20.03.2014 "Майбутнє твориться сьогодні" - міське свято вшанування переможців олімпіад та МАНу Надрукувати Надіслати електронною поштою

Image

Традиційним щорічним святом "Майбутнє твориться сьогодні" завершилася третя навчальна чверть для учнів нашого міста. Міська влада вкотре вшанувала переможців обласних олмпіад та конкурсу-захисту робіт МАН. Приємно, що учнів нашої школи було найбільше.

Image

Недоспані ночі, довга й напружена боротьба, постійне нагромадження інформацією, навчання без канікул та вихідних, глибокі душевні переживання; очі, палаючі неймовірною жагою до знань, незмірима стійкість, незламний дух, нескінченна віра й непохитна надія.

Image

Image

Я впевнена, що від цих слів в уяві кожного повстає образ талановитих і обдарованих олімпіадників, манівців, конкурсантів. І не дивно, адже нам, свого роду юним борця за справедливість і честь, неодноразово доводилося усе це проходити на шляху до досягнення мети, сповненому різних труднощів, перешкод і випробувань.
Мені надзвичайно приємно, що маю сьогодні можливість говорити від імені такої терпеливої, трудолюбивої та витривалої молоді нашого міста.

Image

Image

Ось уже який рік поспіль у той час, коли серце переповнюють весняні ритми та мелодії, ми збираємося для відзначення неабияких успіхів у навчанні майбутньої еліти та інтелігенції не тільки нашого міста, а й усієї України.
Тому хочеться висловити щиру подяку організаторам цього заходу за те, що ви розумієте, що майбутнє твориться сьогодні, підтримуєте нас, помічаєте несміливі кроки й перші перемоги.

Image

Image

Дорогі наставники: учителі й наукові керівники, велике вам спасибі за ті зерна науки, які ви терпеливо, наполегливо і без нарікань сієте в наші допитливі голови впродовж багатьох років. Ми вдячні вам за готовність прийти на допомогу, за те, що навчили нас критично мислити, аналізувати, не зупинятися на досягнутому і просто за те, що вірили в нас і навчили не опускати руки від першого пориву вітру.

Image

Image

Неможна не згадати сьогодні про найрідніших і найдорожчих – про наших батьків. Не можливо навіть віднайти слів, щоб виразити безмежну вам подяку за щиру й жертовну любов, колосальну підтримку, молитви, за те, що виховали нас борцями, навчили не здаватися, сформували активну життєву позицію. Дякуємо за те, що завжди були поруч: як у часи тріумфу й перемог, так і поразок і невдач, адже в будь-якому випадку, ми залишаємося для вас найкращими.

Image

Особлива ж подяка Богові за те, що Він допомагав, коли ми просили мудрості та сили, за те, що не давав згасати останній надії у наших серцях, підкріпляв у найскрутніші хвилини.

Image

Image

Я думаю, що всі пройдені випробування, очікування й перемоги чимось об’єднують та споріднюють нас, тому хочеться побажати усім натхнення у праці, наснаги, творчих сил і нездоланного оптимізму! 

                                              Моніка Мироненко, 11-А

 

 

Авторизація


Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

Погода


[+]
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • blue color
  • green color