Лубенська спеціалізована школа № 6

 
Ласкаво просимо на офіційний сайт | Welcome to the official site

Оголошення

Наказом №11-У

від 30.06.2020

зараховано 106 учнів

до 1 класу.

 

 

Головна arrow Новини arrow 16.11.2010 Відкриття фотовиставки "Школа - територія толерантності"
16.11.2010 Відкриття фотовиставки "Школа - територія толерантності" Надрукувати Надіслати електронною поштою
16 листопада 2010 року - Міжнародний день толерантності. Серед лубенських школярів пройшли заходи з його відзначення. Саме з цієї нагоди Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ» організувала фотовиставку, присвячену дитячий та молодіжній тематиці.
Image
У холі Лубенської спеціалізованої школи №6 були представлені більше п’ятдесяти світлин молодіжної організації. Автор виставки – Сергій Алєксєєнко – працює в громадській організації 5 років. Провівши безліч заходів для дітей і молоді, він зробив сотні фотографій дитячих облич. Увесь творчий доробок представлений на виставці з метою показати життя та внутрішній світ молодих людей, їхні мрії та сподівання щодо майбутнього. Під час офіційної церемонії директор Лубенської спеціалізованої школи №6 Світлана Олександрівна Кочергіна зауважила, що школа має великі, притаманні тільки їй, традиції, цікаву історію заснування і розбудови в місті та завжди підтримує подібні ініціативи. А голова ПОМГО «Твій Світ» Олександр Чепур, вітаючи присутніх, сказав, що виставка проходить під гаслом «Твій світ об’єднує: знайди своє місце» та є другим етапом соціальної кампанії з покращення обізнаності та привертання уваги суспільства до життя і проблем молоді.
Image
Дуже часто такі ознаки, як колір шкіри, релігія, мова, стають перешкодою для нормального спілкування між людьми. Підлітки повинні вчитися розуміти, що ми всі різні, але всі рівні. Тож кожна людина має право жити в мирі та зберігати свою індивідуальність. А це означає, що бути толерантним не значить залишатися пасивним перед обличчям расизму, ксенофобії, гендерної або расової дискримінації, насильства тощо, або ж мовчати, коли люди стикаються із жорстоким ставленням. Тематика виставки та творчі номери, що були підготовлені учнями школи, наочно продемонстрували поняття толерантності - єдності в різномаїтті дитячих облич. Слід відзначити, що виставка робіт відбулася завдяки фаховій допомозі керівника фотоклубу «Софіт», члена Національної спілки фотохудожників України, Юрія Зелінського.
Image 
Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ» протягом 2010 р. реалізовує програму «Будуємо майбутнє разом», за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США. Мета програми - розвиток громадської активності та громадянська освіта молоді. Успішність цього проекту спонукала до продовження програми у 2011 році та наштовхнула на ідею інформування громадськості про життя та потреби підростаючого покоління. Також виставка є некомерційним проектом, усі бажаючі можуть не лише переглянути роботи, але й залишити свої відгуки та коментарі.  
Image 
 

Авторизація


Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

Погода


[+]
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • blue color
  • green color